<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ اقدامات یکساله شورای شهر ایور تشریح شد

■نوشته شده در:1393/06/01

حسین شیخ زاده اقدامات یکساله شورای شهر ایور را در قالب طرح های اجرا شده و درحال اجرا تشریح کرد.


رییس شورای شهر ایور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گرمه ضمن تشریح عملکرد یکساله این شورا حمایت مردمی، هماهنگی با دستگاه های اداری شهرستان و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان را عامل موفقیت شورای ایور دانست.

وی کمک به احداث استخر پرورش ماهی،تعریض خیابان امام حسین (ع) و اتصال آن به خیابان دانش و پیگیری و موافقت با احداث مرکز بهداشتی درمانی شهر ایور که در هفته دولت اجرایی خواهد شد را مهمترین عملکرد شورای ایور در یکسال فعالیت خود دانست.

حسین شیخ زاده ادامه ساخت دیوار ساحلی این شهر به طول 120 متر و ارتفاع 2 متر، ایجاد مرکز نیکوکاری در شهر با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، احداث کتابخانه شهر ایور و اجرای عملیات فنداسیون این طرح و موافقت با راه اندازی مرکز بهزیستی در شهر ایور را از دیگر خدمات این شورا عنوان کرد.

وی پیگیری مصوبات سفر رهبری را از دیگر دغدغه های شورای شهر ایور عنوان کرد و افزود در این راستا دبستان سه کلاسه این شهر بزودی به بهر برداری خواهد رسید و سالن های ورزشی مدارس نیز ساخته خواهند شد.

رییس شورای شهر ایور مهمترین وظیفه شورا را تلاش در جهت رفع محرومیت از سطح شهر دانست و افزود این شورا با همکاری مردم گامهای موثری را در زیبا سازی مبلمان شهری، اصلاح و توسعه معابر، زیر سازی و آسفالت خیابانها و ایجاد محیطی زیبا و مفرح برای شهروندان خواهد برداشت.

انتهای پیام/

خبرنگار : محمد جواد غیاثی

 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است