<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ عملکرد یکساله شورای شهر درق تشریح شد

■نوشته شده در:1393/06/12

جواد مقصودی اقدامات یکساله شورای شهر درق را در قالب طرح‌های اجرا شده و در حال اجرا تشریح کرد.


رییس شورای شهر درق در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گرمه ضمن تشریح عملکرد یکساله این شورا حمایت مردمی، هماهنگی با دستگاه‌های اداری شهرستان و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان را عامل موفقیت شورای درق دانست.

وی اجرا و پیگیری تکمیل بلوار امام رضا (ع)، آسفالت معابر زیرسازی شده، رنک آمیزی و پیاده‌رو سازی، نظارت بر حفظ و ایجاد فضای سبز و پیگیری اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی به شهر درق را مهم‌ترین عملکرد شورای این شهر در یکسال فعالیت خود دانست.

جواد مقصودی کمک به استقرار کلانتری 12 و کتابخانه عمومی شهر درق، بهسازی زمین فوتبال و مساعدت در برگزاری یادواره شهدا را از دیگر خدمات این شورا عنوان کرد.

وی پیگیری احداث کارخانه سمنت پلاست، پروژه جداسازی آبیاری فضای سبز از آب شرب، استقرار آزمایشگاه در مرکز بهداشت این شهر و احداث خانه عالم را از پروژه‌ها و طرح‌های در دست اقدام شورای شهر درق ذکر کرد.

رییس شورای شهر درق مهم‌ترین وظیفه شورا را تلاش در جهت رفع محرومیت از سطح شهر دانست و افزود این شورا با همکاری مردم گام‌های مؤثری را در زیباسازی مبلمان شهری، اصلاح و توسعه معابر، زیرسازی و آسفالت خیابان‌ها و ایجاد محیطی زیبا و مفرح برای شهروندان خواهد برداشت.

انتهای پیام/

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است