■ تحقق 99 درصدی بودجه شهرداری ایور /تصویب بودجه 15 میلیاردی سال 94

■نوشته شده در:1394/01/29

رییس شورای شهر ایور از تحقق 99 درصدی بودجه شهرداری ایور در سال گذشته خبر داد و افزود بودجه 15 میلیارد ریالی این شهرداری در سال جدید به تصویب رسید.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، شیخ‌زاده رییس شورای شهر ایور با اعلام این خبر افزود: جلسه شورای شهر ایور با دستور بررسی بودجه سال 94 در محل دفتر این شورا تشکیل شد و پس از بررسی‌های انجام‌شده بودجه شهرداری ایور برای سال جدید با مبلغ 15 میلیارد ریال به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: شهرداری ایور موظف خواهد بود 50 درصد از بودجه 94 را برای فعالیت‌های عمرانی و 50 درصد آن را نیز صرف هزینه‌های جاری این نهاد کند.

شیخ‌زاده مجموع اعتبار پیش‌بینی‌شده برای پروژه‌های عمرانی سال 94 در بودجه این شهرداری را 7 میلیارد و 168 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: از این اعتبار 400 میلیون ریال برای توسعه شهری، 4 میلیارد و 218 میلیون ریال برای حمل‌ونقل و بهبود عبور و مرور شهری، 600 میلیون ریال جهت ایجاد تأسیسات حفاظتی شهر، مبلغ 850 میلیون ریال جهت بهبود محیط شهری، مبلغ 200 میلیون ریال جهت ایجاد اماکن و فضای ورزشی و فرهنگی توریستی، مبلغ 100 میلیون ریال جهت ایجاد تأسیسات و تسهیلات شهری و مبلغ 800 میلیون ریال بابت تأسیسات درآمدزا برای شهرداری ایور هزینه خواهد شد.

وی افزود: بودجه سال 1394 شهرداری ایور از محل منابع داخلی و کمک‌های دولتی تأمین خواهد شد

رییس شورای شهر ایور اظهار داشت: برای اولین بار در سال گذشته بودجه شهرداری ایور با پیگیری اعضای شورای اسلامی و شهردار ایور و همچنین اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید تا 99 درصد محقق شد و بودجه مصوب شده این شهرداری در سال 94 نسبت به سال گذشته از افزایش 50 درصدی برخوردار است.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است