■ ریزش چاه در شهر ایور جان سه نفر را گرفت

■نوشته شده در:1394/02/11

براثر ریزش چاه در شهر ایور 2 مقنی و صاحب‌کار فوت کردند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، شیخ‌زاده مسئول آتش‌نشانی شهر گرمه با اعلام این خبر افزود: در پی حادثه ریزش چاه در شهر ایور و درخواست کمک آتش‌نشانی این شهر، آتش‌نشانان شهر گرمه در محل حادثه حاضرشده و اقدام به بیرون کشیدن مصدومان از درون چاه کردند.

وی افزود: در این حادثه مرد میان‌سالی که به همراه پسرش در حال حفر چاه بوده‌اند متوجه فشار زیادی به دیواره‌های چاه می‌شوند و هنگامی‌که در حال ادامه کار خود بوده‌اند چاه ریزش می‌کند و محتوای چاه فاضلابی که در فاصله نزدیک چاه در حال حفر وجود داشته با شکسته شدن دیواره‌ها به درون چاه نفوذ می‌کند و مقنی و شاگرد را به ته چاه می‌کشاند.

وی گفت: در همین لحظه صاحب‌خانه متوجه سروصدایی از داخل حیاط می‌شود و به‌قصد کمک به مقنی وارد عمل می‌شود که متأسفانه به دلیل حجم زیاد آب و فاضلاب، وی نیز به داخل چاه سقوط می‌کند.

شیخ‌زاده اضافه کرد: پس از وارد عمل شدن آتش‌نشانان و بیرون کشیدن این سه فرد از ته چاه، متأسفانه به دلیل استنشاق مقدار زیادی آب، گاز و بوی تعفن هر سه نفر در دم جان باخته بودند.

وی با اشاره به اینکه حفظ ایمنی در مرحله نخست انجام کار قرار دارد از مغنیان خواست در هنگام حفر چاه ضمن رعایت فاصله قانونی از چاه‌های اطراف، استفاده از تجهیزات ایمنی و دیواره گذاری بتنی در درون چاه را در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است