■ جلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویر

■نوشته شده در:1395/02/14

همه‌ساله از اواسط اردیبهشت‌ماه تا اوایل خرداد گلهای شقایق و طبیعت زیبای قزلق گرمه این منطقه را دگرگون کرده و مشتاقان طبیعت را برای دیدن این آثار زیبای جهان هستی دعوت می‌کند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، این منطقه که در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز شهرستان گرمه قرار دارد همه‌ساله با رخ‌نمایی لاله‌های سرخ و آتشین و طبیعت بکر خود، دوستداران طبیعت را برای دیدن دعوت می‌کند و جلوه‌ای از بهشت را پدید می‌آورد.

دسترسی به این منطقه به‌گونه‌ای است که پس از طی ۱۵ کیلومتر از مسیر گرمه به بجنورد، با رسیدن به ابتدای منطقه مرغزار تغییر مسیر داده و وارد مسیر خاکی سمت چپ می‌شویم و پس از طی ۱۵ کیلومتر در این مسیر به منطقه قزلق خواهیم رسید.

خاطرنشان می‌گردد جاده خاکی مسیر موردنظر ماشین‌رو بوده و وجود درخت ارس آرچه با قدمت ۲۳۰۰ سال از دیگر شگفتی‌های این منطقه است که مسافران پس از طی کردن حدود ۶ کیلومتر از مسیر خاکی آن را مشاهده خواهند کرد.

جلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویرجلوه‌ای از بهشت در دشت‏ شقایق و طبیعت قزلق / تصاویر

انتهای پیام/

عکاس: طالبی کارمند اداره میراث فرهنگی


نظرات بینندگان
1395/02/14 | گرمه اي
147
115

يه جشنواره هم بريم اونجا برگزار كنيم


1395/02/14 |
121
157

از اين گلها كه تو كوچه ما زياد روييده يه عكاس بياد از منطقه پايين شهر اينقدر از اين گلها روييده كه نگو


1395/02/14 |
110
129

در اون قسمت لينك "حرف مردم" نوشتند كه چرا اينقدر نانوايي زياده تو گرمه و در همين راستاي فلان خيابان 4 تا نانوايي هست؟خوب جوابش معلومه ديگه معمولا مسولان شهر ما براي اينكه بگن شهر ما بزرگه و ابهت داره بيش از اندازه نياز نانوايي ميزنند و در يك خيابان 4 تا نانوايي ميزنند و بيش از اندازه مسجد ميسازند ودر يك خيابان 5 تا مسجد ميسازند و بيش از اندازه شعبه راي گيري ايجاد ميكنند و در يك خيابان 6 تا شعبه اخذ راي در نظر ميگيرند كه مثلا بگن ما اينيم،آخه يكي نيست به اينا بگه طرف حساب شما كيه؟اگه شما با شهرهاي ديگر رقابت داريد و ميخواين بزرگ نمايي كنيد لطفا از جيب خود مايه بذاريد نه از بيت المال،چون بيت المال مال بيت شما كه نيست مال همه مسلمين است و اسمش هم روشه:بيت المال مسلمين.


1395/02/14 |
120
133

نانوایی و مسجد و شعبه رای چه ربطی داره به بیت المال؟نانوایی ها که حتما مشتری دارن و گرنه مغازه رو جمع می کنند ویک کار دیگه میزنند .مسجد های گرمه هم که از کمک مردم گرمه هست.شعبه رای هم که توی کوها برا جمع کردن رای میرند واقعا چه کامنت های خنده داری میزارند بعضی ها


پاسخ به این نظر
1395/02/14 |
162
127

چرا ربط داري عزيز ولي شما ربطش رو نميدوني،بحث نانوايي ها قبلا مثل الان نبود كه آزاد باشه و شبيه بقالي باشه و بايد دولت وام بلا عوض زيادي ميداد و قيمت آرد را يارانه اي حساب ميكرد و بخاطر اينكه اضافه بر سازمان بود آرد اضافه ميومد و دامدارهاي ما از نانواييها آرد ميخريدند،خوب همانطور كه مشاهده ميكنيد اين يعني عين اتلاف منابع بيت المال كه دولت آرد را به قيمت ارزان ميدهد و ناوا به قيمت آزاد به دامدار ميفروشد. در خصوص مساجد نيز وضع به همين منوال است،درست است كه كمكهاي مردمي در ساخت مساجد تعيين كننده است ولي بودجه هاي نامحسوس كه در زمان ساخت از دولت گرفته ميشود و تاسيس كانون هاي فرهنگي و هنري كه اكثر مساجد از اين كانونها دارند و بودجه مخصوص خود را دارند و همچنين هزينه رايگان آب و برق و گاز و... نشان دهنده اتلاف بيت المال است،البته در شهر ما به نظر من فقط يكي دو تا مسجدش كه در كنارهم هستند اضافه است نه همه آنها،درخصوص شعبه راي گيري نيز به ازاي هر شعبه اضافه در يك مكان به تمام افرادي كه در آن حوزه هستند حق ماموريت داده ميشود و زماني كه در يك خياباني كه اول و آخر آن از يك جا ديده ميشود وجود پنج صندوق راي گيري اضافه به نظر ميرسد، بحث حضور نيروهاي انتظامي و ساير مسائل حاشيه اي كه شايد شما از آن اطلاع نداشته باشيد همه و همه به بيت المال ربط دارد،مثالهايي كه در بالا به آنها اشاره شد فقط نمونه از اسراف و اتلاف بيت المال است و در شهرهاي ديگر وضع به اين صورت نيست

1395/02/14 | ف
122
112

جناب اقای کاظمی چرا از مراسمشب شهادت موسی ابن جعفر گزارشی نیست


1395/02/14 |
131
127

واقعاجالبه تشکرطالبی .


1395/02/14 |
124
113

درود بر اين دانش آموزان ولايت مدار و بسيجي،ان شاءالله كه در آينده سلاحهايي بسازيد كه در دنيا بي نظير باشد،اصلاً شايد خداوند ميخواهد به شما توفيق نابودي اسرائيل و دشمنان اسلام را بدهد،شايد دست خدا(يعني اراده خدا) قرار است از آستين شما بيرون آيد و بر فرق كفر جهاني فرود آيد،من به عنوان فردي كه زادگاهم درق و اصالتم به اين شهر برميگردد از همين راه دور سلام و درود بي رياي خودم را به اين نوجوانان و خانواده محترم آنان و مربيان دلسوز آنان اعلام ميكنم و براي همه آنان آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون دارم ان شاءالله كه سرباز واقعي امام زمان(عج)باشند و پيرو راه مقام معظم رهبري نائب عام امام زمان(عج) باشند.


1395/02/15 |
118
113

ان شاءالله كه در مراسم معارفه امام جمعه جديد در بخشداري شهر شركت خواهيم كرد


1395/02/14 | پدرم نانواست
129
129

من از اون آقایی که گفتن نانوایی زیاده تشکر میکنم و حرفشون رو تایید. ایشون راست میگن چرا باید این همه نانوایی داخل یه شهر به این کوچکی وجود داشته باشه قدم به قدم نانوایی کی گفته خلی در آمدش زیاده؟؟ بله بله در آمدش زیاد بود برادر من ولی الان تو این دولت دیگه نیست. میگی جمع کنن کار دیگه ای راه بندازن؟ تو بگو چه کاری راه بندازه پدر من با 30 تا 40 سال کار به این سختی؟؟ نفست از جای خنک در میاد برادر من.


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است