■ قهرماني بوکسورهای ايوري در مسابقات كشوري

■نوشته شده در:1395/06/27

2بوکسور شهرستان گرمه موفق به كسب مقام قهرماني كشور و كسب سهميه حضور در مسابقات جهاني شدند.


به گزارش پايگاه خبري گرمه، باقري رئيس ورزش و جوانان شهرستان گرمه با بيان اين مطلب افزود: حسين حاج طالبي و حمیدرضا حسن‌زاده در مسابقات كيك بوكسينگ انتخابي جهان موفق به كسب مقام‌های قهرماني شدند.

وي با بيان اينكه اين مسابقات در روزهاي 25 و 26 شهریورماه به ميزباني استان قزوين برگزار شد، اظهار داشت: حسين حاج طالبي در وزن 70 كيلو و حمیدرضا حسن‌زاده نيز در وزن 65- کیلوگرم موفق به كسب مقام قهرماني كشور و مجوز حضور در مسابقات جهاني شدند.

باقري ضمن تبريك اين قهرماني به خانواده‌های اين ورزشکاران و جامعه ورزشي شهرستان گرمه گفت: به‌محض اعلام زمان برگزاري مسابقات جهاني اين ورزشكاران به مسابقات جهاني اعزام می‌شوند.

وي همچنین از درخشش ووشوکاران ايوري در مسابقات استاني خبر داد و افزود: در اين دوره از مسابقات كه به ميزباني فاروج برگزارشده بود ابوالفضل صفر زاده و ابوالفضل شكاريان مقام‌های اول و دوم را از آن خود نمودند.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمه ادامه داد: محمد قرباني، هادي خدابنده، و يونس رجبي نيز به مقام سوم اين مسابقات دست يافتند و ابوالفضل صالحي مقام دوم را از آن خود نمود.

انتهاي پيام/ز


نظرات بینندگان
1395/06/28 | هیئت فرهنگی مذهبی رهروان شهداء
60
67

بار دیگر فرزندان و هیئتی هاي شهرایور شگفتی آفریدند تا برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان گرمه افزوده شود . کسب 2مقام قهرمانی در مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ کشور توسط افتخارآفرینان ايوردر سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل را به مردم شریف شهر ايور بویژه ورزش دوستان و ورزشکاران عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده ، آرزوی موفقیت روز افزون و چشمگیر آنها را در تمامی عرصه ها از   خداوند منان خواستاریم  .


1395/06/28 | ایوری
81
61

با سلام . ضمن تبریک و خداقوت به ورزشکاران جوان ایوری و تبریک ویژه به خانواده های این عزیزان... باعث افتخار شهرتان گرمه والبته شهر عزیز ایوره که ورزشکارایی این چنین داره.... امیدواریم مسئولین شهرستانی این دو عزیز را حمایت کنند تا در عرصه ی جهانی خوش بدرخشند...


نظر شما
نام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است