■ مسئول کتابخانه ایور ،کتابدار نمونه کشوری شد

■نوشته شده در:1395/08/22

فاطمه صفرزاده ،مسئول کتاب خانه سلمان فارسی شهر ایور از توابع شهرستان گرمه به عنوان کتابدار نمونه کشوری در سال 95انتخاب شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه :اربابی رییس اداره کتابخانه های شهرستان گرمه با اعلام این خبر افزود: آیین بیست و چهارمین سالروز گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان خراسان شمالی روز سه‌شنبه 18 آبان ماه برگزار شد و در این مراسم با اهدای لوح سپاس، تندیس و جوایزی ارزنده از 3 کتابدار برتر استان تقدیر شد.

اربابی افزود :در این مراسم فاطمه صفرزاده از شهر ایور و حسین شاهرودی از شهر گرمه به عنوان کتابداران نمونه در سطح استان مورد تقدیر مسئولین استانی قرار گرفتند.

 وی در ادامه تاکید کرد : فاطمه صفرزاده، مسئول کتابخانه سلمان فارسی شهر ایور،  به عنوان کتابدار نمونه کشوری انتخاب شده است که در هفته جاری در همایش تجلیل از مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در تهران مورد تجلیل قرار خواهد گرفت .

شایان ذکر است این کتابدار نمونه به دلیل رعایت مقررات و آیین‌نامه‌های حوزه شغلی، ارائه طرح‌های کاربردی و جامع در حوزه اداره کتابخانه و فعال بودن در حوزه کتاب و کتابخوانی  مورد تقدیر قرار میگیرد.

انتهای پیام /جعفری

برچسب ها:

نظرات بینندگان
1395/08/22 | احمد
70
53

واقعا باید قدر دان این عزیزان باشیم ـ و در جهت رشد علم و دانش در سوی هدف گام برداریم ـ باشد ک در تمام راحل زندگیشان موفق باشند ـ


1395/08/22 | احمد
68
55

واقعا باید قدر دان این عزیزان باشیم ـ و در جهت رشد علم و دانش در سوی هدف گام برداریم ـ باشد ک در تمام راحل زندگیشان موفق باشند ـ


1395/08/23 | نجف زاده
61
56

همكارعزيزسركارخانوم صفرزاده انتخاب سركارعالي به عنوان مقام كتابدارنمونه كشوري باعث خرسندي وسربلندي همكاران شما درشهرستان گرديده است ازخداوندمنان توفيقات روزافزون رابراي شمامسالت داريم .


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است