■ ارتش بیست میلیونی بسیج در دل ازادی خواهان جهان ریشه دارد

■نوشته شده در:1395/09/05

امام جمعه درق گفت :امروز ارتش بیست میلیونی بسیج در دل تک تک ایرانیان و ازادی خواهان عالم ریشه دوانده و به درختی تناور برای دفاع از ارمانهای الهی و شهدای والامقام تبدیل شده است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه :حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه شهر درق در خطبه های نماز جمعه این شهر ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: : مسئله خروج انسان صالح برای اصلاح امور جهان یک مسئله و امر جهانی است لذا یهود به انتظار فرج حضرت موسی،نصارا به انتظار حضرت عیسی از اسمان و مسلمین به انتظار حضرت قائم (عج) می باشد.

امام جمعه درق در ادامه افزود : بیش از 220 مذهب دیگر در سراسر عالم هستند که همه در انتظار یک منجی هستند که ظهور کند و یا ازشکم خاک بیرون اید و یا از اسمان نزول کند و یا اززیر زمین زنده شود و داد مظلوم را بگیرد.

خطیب جمعه درق در ادامه ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت:ارتش بیست میلیونی بسیج مستضعفان شجره طیبه ای است که در 5 آذرماه به دست معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به خواست الهی در ایران اسلامی شکل گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی افزود :امروز شاخه های طوبی و ریشه های الهی بسیج  در تمامی عالم و در دل تک تک ایرانیان و مومنان و ازادی خواهان عالم ریشه دوانده و چون درختی تناور برای دفاع از آرمان های الهی و شهدای والامقام تبدیل شده است .

وی افزود : مستکبران عالم خاصه امریکای جهان خواه و شیطان بزرگ بداند که اگر در مسئله ای که به اسلام و ایران اسلامی مربوط می شود دست ازر پا خطا کند این شجره طیبه الهی به شدت آنان را پشیمان خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است