■ تصویب قانون داماتو، خیمه شب بازی جدید دشمن است

■نوشته شده در:1395/09/16

امام جمعه شهر درق تصوب قانون داماتو در مجلس سنای آمریکا را نقض آشکار برجام داست و افزود: تصویب قانون داماتو خیمه شب بازی جدید دشمن است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهر درق در جمع مسئولین شهرستان گرمه با بیان اینکه رسالت، خط و مشی و هدف تمامی انبیاء الهی یکسان بوده است افزود: امروز هدف و راه جمهوری اسلامی همان راه انبیاء الهی است.

وی راه ولایت‌فقیه را ادامه راه انبیاء و لبیک به رهبر را لبیک به امام حسین علیه‌السلام عنوان کرد و اظهار داشت: همه‌ی ما بایستی سعی کنیم زیر چتر ولایت‌فقیه در جهت محقق شدن آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

حجت‌الاسلام محمدی با بیان اینکه مردم چشم به تلاش مسئولان دوخته‌اند و رهبری نیز دل‌خوش به تلاش دولتمردان و همه مسئولان کشور است تأکید کرد: هرکسی در مسئولیتی که عهده‌دار است باید تلاش نماید گره کار مردم بازشده و زمینه رشد کشور در همه جنبه‌ها مهیا شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تصویب قانون داماتو و تمدید تحریم‌های ایران در مجلس سنای آمریکا عنوان کرد: تصویب قانون داماتو اجرای خیمه‌شب‌بازی جدید از سوی دشمن است

امام‌جمعه درق گفت: تصویب قانون داماتو در مجلس سنای آمریکا نقض آشکار برجام است و عملاً کارشکنی و قانون‌شکنی از سوی سران امریکا و مجلس سنای این کشور است.

وی ادامه داد: این قانون قانونی ظالمانه و دست‌ساخته دشمنان نظام برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و بارها شاهد بودیم که رهبر انقلاب در سخنان خود بی‌اعتمادی به آمریکا و اینکه این کشور دشمن اصلی کشور ماست را بیان نموده و تصریح فرمودند که امریکا به عهد خود وفادار نیست و بر لزوم آگاهی و بصیرت مسئولین تأکید کرد.

حجت‌الاسلام محمدی خاطرنشان ساخت: مردم ما در نظام جمهوری اسلامی از همان ابتدای انقلاب تودهنی محکمی بر نظام‌های استکباری و در رأس آن‌ها آمریکا زده‌اند و امروز نیز نظام همان نظام و ملت نیز همان ملت غیور هستند و به زیاده‌خواهی‌های سلطه‌طلبان پاسخ قاطع خواهند داد.

 وی تأکید کرد: در این برهه از زمان مردم و مسئولان باید کمر همت بسته و گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب باشند.

 انتهای پیام/

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است