■ ملت غیور ایران به نقض‌کنندگان برجام، جواب دندان‌شکن خواهند داد

■نوشته شده در:1395/09/19

امام‌جمعه درق گفت: کشورهای 1+5 و شورای امنیت سازمان ملل که برجام را به تصویب رسانده‌اند باید مواضع خود را صریحاً در رابطه با اقدام امریکا بیان کنند در غیر این صورت اگر نقض برجام به اجرا درآید ملت غیور ایران به پیروی از رهبر معظم انقلاب جواب دندان‌شکنی به آن‌ها خواهد داد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، حجت‌الاسلام محمدی امام‌جمعه شهر درق در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت یازدهمین اختر تابناک اسمان امامت و ولایت و تبریک آغاز امامت امام زمان (عج)، ولایت‌فقیه را ادامه‌دهنده ولایت امام زمان در عصر غیبت دانست و عنوان کرد: امروز منتظر امام زمان هستیم و باید با مبارزه با ظلم و فساد برای ظهور زمینه‌سازی کنیم.

وی با بیان اینکه تقوا انسان را از بدی‌ها دور می‌کند، گفت: تقوا موجب تقویت ایمان و تعالی انسان می‌شود و لذا انسان باتقوا به واجبات اهمیت می‌دهد.

امام‌جمعه شهر درق به تصویب قانون تمدید تحریم‌های 10 ساله در کنگره اشاره کرد و افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد بی‌اعتمادی به آمریکا، هرروز بیشتر اثبات می‌شود و مسئولان باید هوشیارتر باشند و فریب لبخندهای دشمنان را نخورند.

وی گفت: دشمنان بعد از برجام، اهداف دیگری دنبال کردند که از سوریه و عراق و افغانستان و ... تا مسائل داخلی کشور را شامل می‌شود و دشمنان هرروز بهانه جدیدی مطرح کردند و هیچ‌وقت نباید به دشمنان اعتماد کنیم.

خطیب نماز جمعه درق افزود: تحریم‌های جدید آمریکا نقض آشکار برجام است و این رفتار اخیر آمریکا، جای هیچ شک و شبهه‌ای برای دشمنی آمریکا بر جای نگذاشته است و باید نظارت دقیقی بر برجام داشته باشیم.

وی بیان کرد: غافل نشدن از توطئه دشمنان و داشتن بصیرت و غافل نشدن از نقشه دشمن باید موردتوجه مردم و مسئولان و نخبگان قرار گیرد و باید همواره جهت‌گیری انقلابی داشته باشیم.

امام‌جمعه درق بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و اظهار داشت: باید اقدام عملی و واقعی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشیم، چراکه دشمن به دنبال محاصره اقتصادی است و باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که در برابر تهدیدات اقتصادی دشمنان آسیب‌پذیر نباشیم.

وی تأکید کرد: کشورهای 1+5 و شورای امنیت سازمان ملل که برجام را به تصویب رسانده‌اند باید مواضع خود را صریحاً در رابطه با اقدام امریکا بیان کنند در غیر این صورت اگر نقض برجام به اجرا درآید ملت غیور ایران به پیروی از رهبر معظم انقلاب جواب دندان‌شکنی به آن‌ها خواهد داد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است