■ کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری گرمه از مرز 4 میلیارد ریال گذشت

■نوشته شده در:1395/10/16

مدیر کمیته امداد شهرستان گرمه گفت: امسال در مراکز نیکوکاری این شهرستان بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، حمیدی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گرمه با بیان این مطلب اظهار داشت: تعهد این نهاد برای جمع‌آوری صدقات مردمی در ۹ ماهه امسال ۲۷۰ میلیون ریال بود که تاکنون بیش از ۲۰۲ درصد از این تعهدات محقق شده است.

وی دلیل رشد کمک‌ها را افزایش اعتماد عمومی نسبت به کمیته امداد دانست و افزود: هم‌اکنون بیش از چهار هزار و ۵۰۰ صندوق در این شهرستان وجود دارد که کار جمع‌آوری آن بر عهده مراکز نیکوکاری است.

قاسم علی حمیدی با بیان اینکه بخشی از صندوق‌های صدقات به مراکز نیکوکاری شهرستان واگذار شده است، افزود: همه مراحل جمع‌آوری ثبت و توزیع مبالغ صدقات با نظر هیئت عاملان مراکز انجام می‌شود.

وی یادآور شد: بیش از ۸۰۰ خانواده ساکن در این شهرستان جزو مددجویان کمیته امداد هستند که با پالایش صورت گرفته و در نظر گرفتن توان مالی مراکز نیکوکاری بخش زیادی از این خانوارها به مراکز واگذار می‌شوند.

حمیدی با اشاره به اینکه هم‌اکنون سه مرکز نیکوکاری در مساجد و محلات شهرستان گرمه مشغول فعالیت هستند، بیان کرد: مراکز نیکوکاری گرمه توسط معتمدان و هیئت‌امنا اداره می‌شود.

وی با تأکید براینکه وجوهات نقدی و غیر نقدی مردم در مراکز نیکوکاری توسط معتمدان افتخاری در راه رفاه مددجویان همان محله هزینه می‌شود، گفت: سال گذشته نیز بیش از پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کمک مردمی توسط این مراکز جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گرمه خاطرنشان کرد: هدف کمیته امداد استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری و بهره‌وری از خدمات داوطلبانه افراد نیکوکار برای کمک به افراد نیازمند جامعه است.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است