■ 10 دستگاه دوچرخه جايزه خوش حسابي پرداخت عوارض سالانه

■نوشته شده در:1395/10/16

شهردار گرمه از طرح اهدای 10 دستگاه دوچرخه به افراد خوش حساب در پرداخت عوارض سالانه خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری عوارض صدور، تمدید، افزایش بنا و پایانکار پروانه‌های ساختمانی و املاک مسکونی و تجاری نیز با ۲۰ درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، رضا ناصری شهردار گرمه بابیان اینکه شهروندان با پرداخت به موقع عوارض می‌توانند مدیریت شهری را به‌سوی توسعه شهری یاری نموده و نقش بسزایی در عمران و آبادانی شهر خود ایفاء نمایند افزود: یکی از راهکارها برای ترغیب شهروندان در خصوص پرداخت به‌موقع عوارض ساختمانی اجرای طرح تخفیف عوارض ساختمانی است.

وی اظهار داشت: بر همین اساس شورای شهر گرمه مبتنی بر پیشنهاد شهرداری، اعمال تخفیف برای صدور و تمدید پروانه‌های ساختمانی را بر اساس مجوز شماره 107-17/08/1395 به این شهرداری واگذار نموده است.

وی اضافه کرد: این تخفیف 20 درصدی شامل عوارضات تفکیک آپارتمانی و عوارض صدور، تمدید، افزایش بنا و پایانکار پروانه‌های ساختمانی، املاک مسکونی و تجاری شامل آماده‌سازی، پذیره، خدمات شهری، کارشناسی و بالکن خواهد بود.

رضا ناصری اظهار داشت: طرح تخفیف ۲۰ درصدی عوارض ساختانی از 15 دی‌ماه سال جاری آغاز و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی تأکید کرد: تخفیف 20 درصدی شامل افرادی خواهد شد که کلیه عوارض خود را به‌صورت نقدی پرداخت نمایند.

شهردار گرمه همچنین با قدردانی از شهروندانی که با مشارکت خود در پرداخت عوارض پایدار شهری زمینه توسعه و عمران هر چه بیشتر شهر گرمه را فراهم میکنند، تأکید کرد: به پاس مشارکت شهروندان گرمه ای در اداره امور شهر،‌ 10 دستگاه دوچرخه به قید قرعه به عنوان جایزه به افراد خوش حساب در پرداخت عوارض سالانه اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: كسانيكه از ابتداي سال جاري عوارضات مميزي املاك خود را پرداخت ننموده اند تا پايان دهه فجر فرصت دارند تا جزو برندگان اين دوره از جوايز خوش حسابي شهرداري گرمه قرارگيرند.

شهردار گرمه خاطرنشان ساخت: شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شهرداری گرمه مراجعه و یا با شماره 32503341 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است