■ مجوز ساخت مجتمع‌ خدماتی رفاهی روستای رباط قره بیل صادر شد

■نوشته شده در:1395/10/17

دهیار روستای رباط قره بیل گفت: پس از تلاش‌های 2 ساله مسئولین شهرستان گرمه مجوز ساخت مجتمع‌های خدماتی رفاهی روستای رباط قره بیل در زمینی به مساحت 11 هزار مترمربع صادر شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، ولی زاده دهیار روستای رباط قره بیل با بیان این مطلب افزود: مجتمع‌های خدماتی رفاهی از جمله زیرساخت‌های سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای محسوب شده و با پیگیری‌های چندساله دهیاری و مسئولین شهرستان گرمه مجوز ساخت مجتمع خدمات رفاهی چندمنظوره برای روستای رباط قره بیل صادر شده است.

وی ادامه داد: با توجه به احداث لاین دوم مسیر بجنورد - جنگل گلستان و قرارگیری روستای رباط قره بیل در حاشیه این جاده آسیایی وجود مجتمع خدماتی رفاهی احساس می‌شد و این مرکز خدماتی در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع ساخت می‌شود.

ولی زاده اعتبار موردنیاز طرح را ۲ میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: این اعتبار از محل تسهیلات اشتغال‌زایی سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور و از محل منابع درآمدی دهیاری روستای رباط قره بیل تأمین می‌شود.

وی گفت: در طرح اولیه این مجتمع پمپ گاز، مراکز تجاری، رستوران، مکانیکی، کارواش و تعویض روغن پیش‌بینی شده است.

دهیار روستای رباط قره بیل زمان لازم برای اجرای این پروژه بزرگ را 2 سال عنوان کرد و افزود: با تکمیل این پروژه برای ۲۰ نفر به‌صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است