<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ &#۱۷۱;جفش&#۱۸۷; سرکرده‌ای جدید در &#۱۷۱;وادی بردی&#۱۸۷; دمشق تعیین کرد

■نوشته شده در:1395/10/17

گروهک تروریستی جبهه فتح الشام یا همان جبهه النصره سابق، «ابو ساریه الاردنی» را به عنوان سرکرده خود در منطقه وادی بردی تعیین کرد.


«جفش» سرکرده‌ای جدید در «وادی بردی» دمشق تعیین کرد,

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که رسانه‌های وابسته به تروریست‌ها و به معارضان به اصطلاح میانه رو و رسانه‌های عربی حامی آن‌ها، دولت و ارتش سوریه را به نقض آتش بس در ریف دمشق متهم می‌کنند، گروهک تروریستی جبهه النصره سرکرده‌ای جدید برای منطقه «وادی بردی» انتخاب کرد.

به گزارش وبگاه خبری »النشره»، این گروهک که بعدها نام خود را به جبهه فتح الشام تغییر داد، «ابو ساریه اردنی» را به عنوان سرکرده جدید این منطقه و جانشین «ابوهاشم التلی» تعیین کرده است.

رسانه‌های ضد مقاومت و حامی تروریست‌های به اصطلاح میانه رو از هفته گذشته  ارتش سوریه را به نقض آتش بس در منطقه وادی بردی متهم کردند و مدعی شدند که ارت به معارضان حمله کرده و این نقض آتش بس است.

این در حالی بود که تروریست‌ها و معارضان با هدف ضربه زدن به دولت سوریه، آب شرب شهر دمشق را که از ارتفاعات وادی بردی تأمین می‌شد، با مواد نفتی و سمی آلوده کرده بودند.

ارتش سوریه به کمک نیروهای دفاع مردمی با هدف تأمین امنیت بزرگ راه «دمشق-بیروت» و جلوگیری از اقدامات تخریبی تروریست‌ها عملیاتی را به منظور آزادسازی منطقه وادی بردی شروع کرد.

ارتش سوریه بارها اعلام کرده است که عملیات نظامی در منطقه وادی بردی علیه تروریست‌های جبهه النصره (جفش) است.

مطابق توافق آتش بس فراگیر در سوریه، ارتش این کشور این حق را دارد که در مناطقی که تروریست‌های داعش و جفش در آن حضور دارند، عملیات انجام دهد.

انتهای پیام/م


 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است