■ تصادف موتورسیکلت با کامیون / کشف لاشه موتورسیکلت سرقت شده

■نوشته شده در:1395/10/18

تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون و کشف موتورسیکلت سوخته شده پس از سرقت، حوادث به وقوع پیوسته شهر ایور در پایان هفته گذشته بود.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، در ساعت 21 جمعه‌شب یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون پارک شده در انتهای خیابان دانش شهر ایور برخورد کرد که طی آن راکب موتورسیکلت از ناحيه صورت، فک و دندان دچار آسیب شد و به وسیله نقلیه وی نیز خساراتی وارد شد.

خاطرنشان می‌گردد به دلیل وجود بیش از 650 دستگاه کامیون در سطح شهرستان گرمه، پارک نمودن این خودروها در داخل خیابان‌ها همواره مشکلاتی را برای شهروندان، تأسیسات و زیرساخت‌ها فراهم نموده است که امیدواریم با تدبیر شورای ترافیک شهرستان، این آسیب‌ها به حداقل برسد.

همچنین در شب گذشته یکدستگاه موتورسیکلت که از یکی از اهالی شهر ایور ربوده‌شده بود در حالی پیدا شد که این وسیله نقلیه کاملاً در آتش سوخته و تنها بدنه آن باقی مانده بود.

غلامي صاحب موتورسیکلت با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: پس از اطلاع از سرقت موتورسیکلتم تمامی شهر و اطراف آن را جستجو نمودیم و متأسفانه روز گذشته در حالی موتور سرقت شده را در اطراف منبع آب این شهر پیدا نمودیم که این وسیله کاملاً در آتش سوخته بود.

وی با بیان اینکه با ورود 110 به این پرونده سرقت، شناسایی سارقین در دست بررسی است از شهروندان خواست در صورت هرگونه اطلاع از موضوع یا مشاهده موارد مشکوک آن را با نیروی انتظامی شهرستان در میان گذاشته تا شناسایی سارقین با سرعت بیشتری انجام شود.

انتهای پیام/

خبرنگار: جواد غیاثی


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است