■ تأکید فرماندار گرمه بر توجه به ورزش بانوان

■نوشته شده در:1395/10/18

فرماندار گرمه با بیان اینکه این که سلامت جامعه در گروه سلامت بانوان خواهد بود گفت: توجه به ورزش بانوان یک الزام و ضرورت انکارناپذیر است و یکی از شاخصه‌های سلامت جامعه بانوان هستند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، محمدزاده فرماندار شهرستان گرمه در جلسه شورای ورزشی این شهرستان با تأکید بر اهمیت و نقش ورزش در سلامت جسمانی، اخلاقی و تقویت روحیه و منش پهلوانی گفت: هرچند ظرفیت و پتانسیل ورزشی بالایی در شهرستان وجود دارد و با وجود هیئت‌های ورزشی فعال، امکانات و منابع محدود است اما در حال حاضر بهترین کار در زمینه ورزش این است که از ظرفیت‌های موجود حداکثر استفاده را داشته باشیم.

 وی ابراز امیدواری کرد ادارات و هیئت ورزشی با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند نسبت به تدوین برنامه‌های شاد و مفرح در ایام دهه فجر اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان گرمه همچنین به حضور کم‌رنگ ورزش بانوان در شهرستان اشاره کرد و بر ضرورت تشکیل هیئتی قوی و همه‌جانبه از بانوان فعال ورزشی و صاحب‌نظران این بخش جهت بررسی موضوع و ارائه راهکار تأکید نمود.

وی با بیان اینکه این‌که سلامت جامعه در گروه سلامت بانوان خواهد بود تأکید کرد: توجه به ورزش بانوان یک الزام و ضرورت انکارناپذیر است و یکی از شاخصه‌های سلامت جامعه بانوان هستند.

خاطرنشان می‌گردد در حال حاضر 31 هیئت ورزشی مختلف در سطح شهرستان گرمه در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است