■ بلوار ورودی چشمه خان دهه فجر افتتاح می‌شود/ پیشرفت 90 درصدی پروژه

■نوشته شده در:1395/10/21

دهیار روستای چشمه خان از پیشرفت 90 درصدی پل و بلوار ورودی این روستا خبر داد و افزود: این پروژه در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، نجاری دهیار روستای چشمه خان با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به فاصله 200 متری روستا از جاده اصلی، این مسیر در شب و فصول سرد سال، تردد را برای اهالی مشکل نموده بود که با پیشنهاد دهیاری و مصوبه شورای اسلامی روستا، طرح تعریض پل و بلوار ورودی در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: این پروژه از سال 94 با اعتبار اولیه 200 میلیون ریال آغازشده ولی تاکنون بارها به دلیل نبود اعتبار و نامناسب بودن شرایط جوی عملیات تکمیل آن به تعویق افتاده است.

نجاری اظهار داشت: خوشبختانه در سال جاری با تزریق اعتبارات لازم و همکاری شورای روستا و بخشداری شهرستان گرمه طرح موردنظر آغازشده و در حال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون 500 میلیون ریال برای تکمیل بلوار ورودی این روستا هزینه شده است افزود: این طرح عمرانی همزمان با دهه فجر امسال به بهره‌برداری کامل می‌رسد.

دهیار روستای چشمه خان اضافه کرد: به دلیل قرارگیری روستای چشمه خان در مجاورت پارک ملی و جنگل گلستان تلاش شده این روستا به مقصدی برای گردشگران ورودی به استان تبدیل شود در همین راستا نیز دهیاری چشمه خان یکی از اولویت‌های خود را ارائه خدمات مختلف به مسافرین قرار داده است.

وی گفت: احداث جایگاه CNG و تلاش برای تبدیل‌شدن فضای سد گلمندره به منطقه‌ای تفریحی و توریست پذیر از دیگر برنامه‌های در دست اقدام دهیاری روستاست.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است