■ نمازخانه یکی از مهمترین نیازهای مدارس گرمه

■نوشته شده در:1395/10/23

باقری مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان گرمه یکی از پروژه‌های موردنیاز مدارس را احداث نمازخانه در آموزشگاه‌های محروم این شهرستان دانست و اظهار داشت: احداث نمازخانه در مدارس موجب تقویت روحیه دینی و باورهای مذهبی و ارتقای انگیزه کار و تلاش می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، محمدزاده فرماندار شهرستان گرمه در جلسه شورای آموزش‌وپرورش، ضمن تسلیت رحلت جانگداز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنانی به بیان ویژگی‌ها و خصوصیات ایشان پرداخت و با اشاره به مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قبل و بعد از انقلاب، گفت: این عالم بزرگوار، یار صدیق و قدیمی، انقلاب و امام و رهبری بود که بیش از 6 دهه از عمر خود را در راه انقلاب صرف کرد.

وی با اشاره به وضعیت پروژه‌های عمرانی حوزه آموزشی این شهرستان گفت: امروز اگر شاهد توسعه در عرصه‌های علمی هستیم بخشی از آن به برکت وجود خیرین مدرسه‌ساز است.

محمدزاده ساخت پروژه مدرسه دو کلاسه شهید کاوه شهر ایور و سه کلاسه روستای دشت به همت خیرین را از جمله طرح‌هایی عنوان کرد که طی یک ماه گذشته روند اجرایی آن در این شهرستان آغاز گردیده است.

وی همچنین به وضعیت کانون پرورش و فکری کوکان و نوجوانان و فنی و حرفه‌ای شهرستان اشاره‌ای کرد و افزود: با پیگیری صورت گرفته به‌زودی مشکلات اعتباری و سخت‌افزاری این دو مرکز رفع خواهد شد.

باقری مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان گرمه نیز با یادآوری پروژه‌های موردنیاز آموزش‌وپرورش، یکی از پروژه‌های مهم را احداث نمازخانه در مدارس محروم این شهرستان دانست و اظهار داشت: احداث نمازخانه در مدارس موجب تقویت روحیه دینی و باورهای مذهبی و ارتقای انگیزه کار و تلاش می‌شود.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است