■ سارقان گوسفندان شهر ایور در چنگال قانون اسیر شدند

■نوشته شده در:1395/10/23

سارقانی از 3 استان کشور که چند شب گذشته دام‌هایی را از دامداری‌های اطراف شهر ایور سرقت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، سرهنگ حدادیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرمه با اعلام این خبر گفت: با توجه به سرقت احشام در شهر ایور از توابع شهرستان گرمه، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به بازنگری سرقت‌های انجام شده، افزود: بررسی‌های مأموران از صحنه‌های سرقت نشانگر این بود که سرقت‌ها توسط یک باند چندنفره صورت گرفته است.

سرهنگ حدادیان ادامه داد: مأموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش شبانه‌روزی، متهمان را در  سه استان گلستان، خراسان شمالی و سمنان شناسایی و اقدام به دستگیری آنان نمودند.

وی ادامه داد: یکی از متهمان که قصد فروش دامها در استان گلستان را داشت نیز شناسایی و بازداشت شد و گوسفندان سرقت شده پس از سیر مراحل قانونی به صاحبان آن تحویل داده خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرمه همچنین با بیان اینکه حفاظت از اماکن تجاری و دامداری‌ها و قرار دادن نگهیان در این مکان‌ها بهترین روش برای کاهش جرم و جنایت در جامعه است اظهار داشت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل نمایند.

وی خاطرنشان ساخت سامانه 197 پلیس نیز آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان است.

انتهای پیام/


نظر شمانام:
ایمیل:  
نظر*:  
انصراف
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است