<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ بیست و نهمین یادواره شهدای شهر درق برگزار می شود

■نوشته شده در:1396/04/12

جلسه کارگروه ایثار و شهادت شهرستان گرمه به منظور هماهنگی و برنامه ریزی بیست و نهمین یادواره شهدای شهر درق برگزار گردید.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار گرمه در کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان که به منظور هماهنگی و برنامه ریزی بیست و نهمین یادواره شهدای شهر درق برگزار گردید، ضمن تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری و  جناح بندی در برگزاری یادواره ها بر استفاده مهم از تمام ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در شهرستان با هدف نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت و گسترش این مهم در جامعه اشاره نمودند.

فرماندار گرمه افزود: توجه به تفکر شهدا و نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را ضروری دانستند و افزودند انتقال فرهنگ شهادت بویژه به نسل های آینده مهم است.

وی اظهار داشت:  اینک وظیفه ماست با تمام ظرفیتهای موجود فرهنگ ایثار و شهادت را در بین جوانان و نسل آینده ترویج دهیم تا دشمنان نتوانند چشم طمع این مملکت داشته باشند.

محمدزاده عنوان کرد: اگر امروز ایران اسلامی در منطقه و حتی دنیا در تمامی زمینه ها مخصوصا دیپلماسی حرف اول را میزند و آماده است به هرگونه تعرض دشمن جواب بدهد همگی در سایه ی ایثار ، فداکاری و شهادت ملت غیور ایران اسلامی است که طی 8 سال دفاع مقدس جانانه از این مرز و بوم دفاع کردند.

وی افزود: باید تلاش کنیم که از نام و یاد شهدا بهره برداری ابزاری نشود چون یاد و خاطره شهدا و ایثارگران موضوعی است که وظیفه همه آحاد جامعه است.

یادآور می شود بیست و نهمین یادواره61 شهید شهر درق پنجشنبه 15 تیرماه در مسجد حضرت امام(ره)شهر درق برگزار می گردد.سخنران این مراسم حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم بجنورد می باشد./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است