<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ افتتاحیه اردوهای جهادی خواهران در گرمه

■نوشته شده در:1396/04/19

مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی در شهرستان گرمه برگزار و 20 نفر از خواهران بسیجی این شهرستان برای انجام امور آموزشی و عمرانی به مناطق محروم اعزام شدند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی با حضور بسیجیان و مسئولان شهرستان گرمه در محل حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه(س) این شهرستان برگزار شد و 20 نفر از خواهران بسیجی به مناطق محروم شهرستان اعزام شدند.

سرگرد هادی نعیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه در این مراسم اردوهای جهادی را بهترین راه سبک زندگی ایرانی اسلامی دانست و افزود: با دیدگاه اردوهای جهادی خواهیم توانست پرچم اسلام را در افق آینده نصب کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمه افزود: حصول نعمت‌ها به ایمان، صبر،‌ توکل و اقدام و علم همگان چه در میدان‌های جهادی و چه در زندگی شخصی بستگی دارد، زمانی که این نعمت‌ها حاصل شود باید شکرگزاری کرد و ما نیز که بزرگترین نعمت یعنی ولایت فقیه را در اختیار داریم و باید برای این نعمت شکرگزار باشیم.

وی اظهار کرد: اردوی جهادی به ما یاد می‌دهد برای خودمان نباشیم بلکه برای دیگران باشیم، به فکر دیگران باشیم، دیگران را در منفعت‌ها و لذات مقدم بر خود بدانیم، این تمرین تقرب به خداست، تمرین دل کندن از دنیاست، مشق اردوی جهادی مشق انسان شدن و تعالی است که باید قدر آن را دانست.

نعیمی اردوی جهادی را حاصل پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: این اردوی 7 روزه تمرین ولایت مداری است؛

وی آموزش خیاطی ، قالی بافی و تجوید قرآن را از جمله برنامه های خواهران گروه بیان داشت.

فرمانده ناحیه بسیج گرمه در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: حضور شما بانوان به صورت داوطللبانه در چنین برنامه هایی، خود نوعی آتش به اختیاری می باشد که مقام معظم رهبری تأکید دارند.

قابل ذکر است این اردو با جمعی از جهادگران حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت فاطمه(س) در دو منطقه کرکی و قزلحصار برگزار می شود./انتهای پیام

 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است