<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ اردوهای جهادی نوعی خودسازی است/لزوم همکاری ادارات و دستگاهها خدماتی با سپاه

■نوشته شده در:1396/04/20

به همت فرمانداری و بسیج سازندگی سپاه گرمه، جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، اسماعیل مکرمی معاون فرماندار گرمه در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی از روحیه جهادی بسیار خوب روسای ادارات و وفاق و همدلی که سبب رفع مشکلات موجود در شهرستان می شود تقدیر و تشکر نمود و گفت: اردوهای جهادی تنها کار عمرانی نیست، بلکه نوعی خودسازی می باشد.

معاون فرماندار گرمه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بسیار خوب و ارزشمند گروهای جهادی در شهرستان، خواستار تغییر رویکرد گروه های جهادی با توجه به شرایط و مقتضیات زمان و مکان شد و تاکید کرد: بر این اساس می بایست علاوه بر ملحوظ نمودن مسائل عمرانی به مسائل روز مورد نیاز جامعه از جمله مقابله فرهنگی،تجهیزعلمی و اقتصاد دانش بنیان نیز توجه نمود.

وی همچنین از بخشداران خواست تا با بازدید و سرکشی از گروه های جهادی علاوه بر ایجاد نوعی حس دلگرمی و انگیزه در بین این عزیزان ،از نزدیک چگونگی روند کار و مشکلات پیش رو را بررسی نمایند.

فرماندهی سپاه ناحیه گرمه نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته ایثار و مقاومت خدمت ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: بسیج سازندگی آمادگی دارد با ان اداراتی که پروژه های زود بازده دارند همکاری نماید.

سرگرد هادی نعیمی با اشاره به نامگذاری شعار سال از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی بنام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تصریح کرد: انشاءالله در این زمینه بتوانیم دست مسئولین ادارات شهرستان را بگیریم تا شاهد تحقق این شعار در سطح شهرستان باشیم.

وی فراگیری و مردمی بودن را از ویژگی های این طرح های جهادی برشمرد و افزود: این طرح ها علاوه بر اینکه از حمایت های مردمی برخوردار است گام های مؤثری در جهت نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان برداشته است./انتهای پیام

 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است