<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ اهمیت ایجاد و اصلاح زیرساخت ها/برنامه ریزی لازم جهت رشد و توسعه شهرستان

■نوشته شده در:1396/04/20

فرماندار گرمه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گرمه گفت: ایجاد و اصلاح زیر ساختهای شهرستان بسیار حائز اهمیت است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار گرمه در جلسه کمیته برنامه ریزی با بیان اینکه تصمیمات کمیته برنامه ریزی نقش مؤثر و تعیین کننده ای در تحقق اهداف و برنامه های شهرستان در بخشهای مختلف ایفا می کند،جایگاه این کمیته را در ایجاد و اصلاح زیر ساختهای شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: همه مسئولان دستگاههای اجرایی با شناسایی نقاط قوت و ضعف حوزه خود سعی کنند برنامه ریزی لازم جهت رشد و توسعه شهرستان فراهم نمایند.

در این جلسه توزیع اولیه اعتبارات منابع استانی وماده 180 ملی سهم شهرستان بین دستگاه ها انجام شد. که کل اعتبارات شهرستان در سال 96مبلغی بالغ بر 158250میلیون ریال،که از محل توازن استانی 8250 میلیون ریال ،سه درصد نفت 23764 میلیون ریال، تملک استانی 38136 میلیون ریال و توازن ملی 88100 میلیون ریال می باشد.

وی افزود: اعتبارات در سال 96 از دو منظر قابل توجه می باشد که امیدواریم دستگاه های اجرایی به صورت فعال و موثر پیگیری های لازم را برای تحقق آنها معمول نمایند.

قابل ذکر است اقدامات صورت گرفته بدین شرح می باشد که ابتدا با پیگیری های صورت گرفته و تغییر شاخص های توزیع بوجه وضعیت اعتباری شهرستان از 3.5درصد به 5درصد از مجموع اعتبارات سهم استان ارتقا پیدا کرد و همچنین میزان اعتباری شهرستان از منابع 3درصد نفت از مبلغ 3142 میلیون ریال به 23764 میلیون ریال نزدیک به 8برابر نسبت به سال گذشته افزایش داشته است .

محمدزاده بیان داشت:  اعتبار موردنیاز پروژه‌ها بایستی به ‌صورت کارشناسی برآورد شود تا شاهد کمبود بودجه در هنگام ساخت پروژه‌ها نباشیم، و با توجه به اینکه این شهرستان ورودی استان بوده ضروری است نگاه ویژه ای به اعتبارات این شهرستان شود./انتهلی پیام 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است