<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ گشایش نمایشگاه عفاف و حجاب در گرمه

■نوشته شده در:1396/04/21

نمایشگاه عفاف و حجاب با حضور اعضای کارگروه عفاف و حجاب شهرستان درمجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی گرمه گشایش یافت .


به گزارش پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباسپور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار ما گفت:  نمایشگاه عفاف و حجاب صبح دیروز با حضور اعضای کارگروه عفاف و حجاب شهرستان درمجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی گرمه گشایش یافت.

ابراهیم عباسپور گفت : به مناسبت هفته عفاف و حجاب نمایشگاه حریم ریحانه روزگذشته در محل مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی افتتاح شد .

وی در ادامه هدف از برگزاری این نمایشگاه را برداشتن گامی بزرگ و مثبت در جهت پوشش اسلامی و ایرانی قلمداد کرد و افزود: برگزاری این نمایشگاه در جهت ایجاد آگاهی به آحاد مردم و تبیین موضوع  " حجاب مصونیت است نه محدویت" است.

رییس اداره ارشاد گرمه بیان داشت: نمایشگاه پوستر عفاف و حجاب با ٥٠ اثر در ابعاد ٦٠x٤٠ با موضوعات سیر تاریخ پوشش درجهان و ایران – اشعار شاعران پارسی – هشدارها و بشارت های خدا – عفاف و حجاب در اسلام – باچراغ عقل بررسی شبهات پیرامون حجاب – رابطه حجاب و گناه – تجربه های علم – از زبان آمار ناامنی و مزاحمت های خیابانی برای زنان – هجوم خاموش – به خاطر حجاب – وقتی حجاب جهانی می شود و از نگاه روسای جمهور سابق کشورها ، فیلسوفان و روانشناسان در رابطه عفاف و حجاب به نمایش گذاشته شده است .

وی افزود : این نمایشگاه از ١٨تیرماه ٩٦به مدت یک هفته صبح ها از ساعت ٨ لغایت ١٤ در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی جهت بازدید عموم علاقمندان دایر می باشد ./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است