<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ نمایشگاه کتاب در گرمه افتتاح شد

■نوشته شده در:1396/04/22

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمه گفت: نمایشگاه کتاب از بیست و دوم تیرماه در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان افتتاح شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباس پور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه اظهار داشت: نمایشگاه کتاب صبح روز چهارشنبه با حضور فرماندار گرمه و مسئولان شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان افتتاح شد .

وی افزود: نمایشگاه کتاب توسط انتشارات عصر آگاهی با بیش از ٧٠٠ عنوان و ٨٠٠٠ جلد کتاب  از امروز تا ٢٠مردادماه سال جاری به مدت یکماه در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان دایر می باشد .

عباسپور بیان داشت: کتاب های این نمایشگاه با موضوعاتی چون علمی، روانشناسی ، تاریخی ، ادبی ، اجتماعی ، هنری، مذهبی ، رمان ، کودک و نوجوان  با ٢٠ تا ٤٠ درصد تخفیف در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد .

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های موضوعی کتاب در راستای ترویج فرهنگ مطالعه گفت: کتاب و کتابخوانی و میزان گرایش به مطالعه، امروزه یکی از شاخص‌های توسعه به شمار می‌رود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه دانست و اظهار داشت : این نمایشگاه  از ٢١تیر ماه تا ٢٠ مرداد ماه صبح ها از ساعت ٨ تا ١٤ و عصر ها از ساعت ١٧ تا ٢١ جهت بازدید عموم علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی  گرمه دایر می باشد./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است