<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ راهيابي تيم فوتسال ابتدايي شهرستان گرمه به مسابقات كشوري

■نوشته شده در:1396/04/24

مدير آموزش و پرورش گرمه از راهيابي تيم فوتسال مقطع ابتدايي اين شهرستان به مسابقات كشوري خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، شیرالله باقري مدير آموزش و پرورش شهرستان گرمه در اين باره اظهار داشت: تيم فوتسال آموزشگاه شهيد صادقي گرمه در مقطع ابتدايي فاتح مسابقات استاني شده و ضمن كسب مدال طلاي اين دوره، به مسابقات فوتسال قهرماني كشور راه يافت.

باقري افزود: تيم هندبال مدرسه شهيد صادقي در مقطع ابتدايي و همچنين تيم فوتسال آموزشگاه شهيد مدرس نيز در مقطع متوسطه دوم به ترتيب مقام هاي نايب قهرماني و سومي اين مسابقات را از آن خود نمودند.

وی در بخش دیگری از سخنانش از كسب عنوان نايب قهرماني دانش آموزان شهرستان در مسابقات تنيس روي ميز و بدمينتون دانش آموزان خراسان شمالي خبر داد.

رییس آموزش و پرورش گرمه افزود: مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون دانش آموزان پسر خراسان شمالی در قالب طرح مدرسه قهرمان به میزبانی بجنورد برگزار گردید و تیم های  بدمینتون مقاطع ابتدایی و متوسطه اول شهرستان گرمه با اقتدار نایب قهرمان مسابقات دانش آموزان استان خراسان شمالی شدند.

وی ضمن عرض خسته نباشيد و خداقوت به مربيان پرتلاش و دانش آموزان شركت كننده در اين مسابقات ، از زحمات مديران و مربيان حاضر در اين مسابقات تشكر و قدرداني نمود و موفقیت آنان را در مراحل بعدی از خداوند متعال خواستار شد./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است