<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ نویسندگان گرمه ای حمایت می شوند

■نوشته شده در:1396/04/27

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه گفت: از نویسندگان شهرستان گرمه حمایت می شود.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباسپور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه با اشاره به اهمیت علم و دانش در دین مبین اسلام عنوان کرد: سوگند به قلم وتوصیه به پیامبربزرگ اسلام از سوی خداوند متعال به خواندن نشان می دهد جایگاه دانش در دین اسلام بسیار رفیع و ارزشمند است.

عباسپور افزود: فراگیری  دانش در اسلام امری مقدس است که باید توام با عمل بنابراین عالم به عمل در جامعه اسلامی بسیار مورد تکریم است.

وی ادامه با اشاره به اهمیت تالیف و نویسندگی، اهتمام نویسندگان و پژوهشگران استان به تالیف کتب مختلف را مورد تاکید قرار داد و گفت: اینکه مولف با زحمت فراوان در این عرصه سالها کار و تلاش دارد یک سرمایه بزر گ برای استان است و به عنوان مفاخر استان باید مورد حمایت باشند.

به گفته وی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه خاصی به این امر دارد و از نویسندگان و مولفان استان برای انجام کارهای پژوهشی و تالیف حمایت لازم را خواهد داشت.

رییس اداره ارشاد گرمه اظهار داشت: این اداره برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه و حمایت از نویسندگان این شهرستان مبلغ ١٠ میلیون ریال کتاب از نویسندگان شهرستان گرمه در سال گذشته  خریداری نمود.

وی تصریح کرد : از اول سال جاری تاکنون ٥کتاب با عناوینی چون « حمایت مالی در ورزش » از مجموعه کتاب های انتشارات گسترش علوم نوین ، « روانشناسی و اسلام » و « مهارتهای ارتباطی و سلامت روان» از مجموعه کتاب‌های انتشارات سخنوران  « راهنمای تدوین گزارش اقدام پژوهی » از مجموعه کتاب های چاپ و نشر نوروزی و « اوضاع سیاسی جامعه اسلامی از رسالت تا عاشورا» از مجموعه کتاب‌های انتشارات درج سخن توسط نویسندگان این شهرستان به چاپ رسیده که امیدمی رود تا پایان سال جاری نیز از آنان حمایت گردد./انتهای پیام/بابائی

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است