<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ تاکید فرماندار گرمه بر پیگیری جدی مدیران نسبت به پروژه های مربوط به سفر رهبری

■نوشته شده در:1396/05/02

فرماندار گرمه ، در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان گرمه با اشاره به سفر نماینده مقام معظم رهبری به استان در چندروز آینده بیان داشت: لازم است مدیرانی که پروژه نیمه تمام دارند بصورت جدی نسبت به هزینه اعتبارات طرح ها و پروژه ها اقدام نمایند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار گرمه در چهارمین جلسه شورای اداری این شهرستان در سخنانی به سفر نماینده مقام معظم رهبری به استان در چند روز آینده اشاره نمود و گفت: این سفر به منظور بررسی پروژه های سفر مقام معظم رهبری در سفر ایشان در سال 91 صورت می گیرد که لازم است مدیرانی که پروژه نیمه تمامی دارند هر چه زودتر مسائل و مشکلات این پروژه ها را احصاء و به این فرمانداری اعلام نمایند.

فرماندار گرمه در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اعتبارات سال 95 اشاره نمود و ضمن تاکید بر پیگیری جدی مدیران  از آنها خواست تا هر چه سریعتر نسبت به هزینه کرد اعتبارات طرح ها و پروژه ها اقدام نمایند تا شاهد برگشت این اعتبارات به خزانه نباشیم.

محمدزاده بر لزوم حضور مدیران در جلساتی که عنوان شورا را دارند تاکید کرد و گفت: به دلیل اهمیت این گونه جلسات بایستی شخص مدیر در جلسه حضور داشته باشد در غیر اینصورت نماینده وی حق اظهار نظر در جلسه را نداشته و فقط باید مستمع آن باشد.

وی یکی دیگر از الزامات مدیران را حضور به موقع در محل کار عنوان کرد و گفت: متاسفانه در بازدید های صورت گرفته چند روز اخیر مشاهده گردیده که تعدادی از مدیران به موقع در محل کار خود حاضر نمی شوند که این باعث می شود که کارکنان نیز بی انظباطی  کنند.

فرماندار گرمه در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شیرالله باقری در طول قبول مسئولیت آموزش پرورش این شهرستان، ایشان را فردی پر تلاش، مصمم، دارای پشتکار و پیگیر در حوزه کاری خود عنوان کرد و گفت:در طی این مدت آقای باقری یکی از مدیران همراه دولت و گاه فراتر از آن بوده که تعامل خوبی هم با مجموعه شهرستان داشته اند.

وی افزود:هنگامی که مردم به یک تفکر رای می دهند کسانی هم که مسئولیت قبول می کنند باید در راستای همان تفکر گام برداشته و در همان چهارچوب حرکت کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان گرمه قانون را فصل الخطاب عنوان کرد و گفت: هنگامی قانون به شما اجازه ای داده است باید تا پای جان برای آن هدف تلاش کرده و در برابر تهمت ها  ایستادگی کنیم.

ایشان با بیان اینکه مبنای دولت رای مردم و قانون اساسی است افزود:افرادی که در این دولت عهده دار مسئولیت می شوند باید خواسته و نظر اکثریت مردم را به طور کامل قبول داشته باشند چون شیوه و تفکری که مردم در انتخابات به آن رای دادند باید در دولت حاکم شود که قطعا کسانی که در این دولت پست می گیرند به خاطر مسائل مالی آن نیست و فقط به قصد خدمت می باشد.
وی در پایان برای مدیریت جدید آموزش پرورش شهرستان آقای مقصودی آرزوی موفقیت نمودند.

همچنین در این جلسه حاتمی مدیر کل آموزش پرورش خراسان شمالی نیز در سخنانی لازمه پیشرفت در جامعه را تغییر و تحول عنوان کرد و گفت: کشوری که همواره پویا و رو به رشد می باشد تغییرات در آن طبیعی است.

ایشان با تقدیر از زحمات آقای باقری، ایشان را یکی از مدیران موفق آموزش پرورش دانست و گفت: اقدامات خوبی در طول مدیریت ایشان در این شهرستان بوده است و امیدواریم آقای مقصودی نیز بتواند این راه را ادامه دهد.
وی مجموعه آموزش پرورش را یک مجموعه بسیار گسترده در ابعاد مختلف عنوان کرد و وگفت: این گستردگی نیازمند تعامل و همکاری تمامی مدیران می باشد که امیدواریم این تعامل در مدیریت جدید هم باشد. در پایان از زحمات شیرالله باقری تقدیر و آقای جواد مقصودی به عنوان رئیس جدید آموزش پرورش شهرستان معرفی گردید.

 

/انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است