<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ مسئله محیط زیست یکی از موضوعات مهم کشور است

■نوشته شده در:1396/05/15

امام جمعه درق در دیدار با کارکنان و رئیس محیط زیست شهرستان بیان داشت: مسئله محیط زیست یکی از موضوعات مهم امروز کشور است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، در این دیدار که بمناسبت ایام ولادت امام رضا(ع) و  روز محیط بان برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه درق ضمن تبریک ایام و روز محیط زیست به کارکنان محیط زیست بیان داشت: بحث محیط زیست و مسائل مرتبط با آن بسیار حائز اهمیت است و متاسفانه سیمای طبیعی شهرستان با آنچه که گذشتگان از آن به یاد دارند بسیار تغییر نموده و این تغییرات بسیار نگران کننده است و همه کسانی که در هر مکانی تریبون در اختیار دارند باید برای پاسداشت این موهبت های الهی و ترویج روح حفاظت از آن تلاش نماید.

وی با اشاره به نقش محیط زیست شاداب در شادی و طراوت انسان ها تصریح کرد: همانگونه که در قرآن کریم هم آمده محیط زیست از نعمت های خدادادی بشمار می رود که باید با همکاری یکدیگر در حفظ این موهبت الهی کوشا باشیم.

در این دیدار صفرزاده رئیس محیط زیست شهرستان به اصل پنجاه قانون اساسی اشاره کرد و وظیفه حفاظت از طبیعت را یک وظیفه عمومی دانست و اظهار داشت: برای طبیعتی بکر و حیات وحش غنی همگی باید دست به دست هم دهیم .

وی با اشاره به اینکه آسیب به محیط زیست با دستورات دینی ما هم مغایرت دارد، بیان کرد: افرادی مانند امام جمعه که مقبولیت خاصی در جامعه دارند می توانند با توصیه های خود حیات محیط زیست را تضمین کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هرگونه آسیب به محیط زیست از جانب ما نکوهیده بوده و همانند گذشته مردم را به نگهداری از آن سفارش می کنیم./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است