<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ تیم شقایق قهرمان جشنواره فراغت بانوان شد

■نوشته شده در:1396/05/18

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمه با اعلام برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان درق گفت: تیم شقایق قهرمان جشنواره فراغت بانوان شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، هادی باقری رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تیم شقایق قهرمان جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان شهر درق شد.

وی بیان داشت: این جشنواره  یکشنبه، پانزدهم مردادماه  به میزبانی سالن شهدای درق ازساعت  9:00الی 14:00برگزارگردید و 17 تیم سه نفره در رشته های بدمینتون-بسکتبال-انجمن های ورزشی(دارت)- ورزشهای همگانی (طناب زنی) و ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی(یه قل دوقل-لی لی) حضورداشتند.

باقری رئیس اداره ورزش و جوانان گرمه در حاشیه جشنواره گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی برای نوجوانان و جوانان استان شوری وصف نشدنی ایجاد می کند و این شور نه تنها سبب توجه و حضور جوانان در این مناسبت ها می شود بلکه از بروز آسیب های اجتماعی در میان این قشر حساس جامعه پیشگیری می کند.

وی اظهار کرد: برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی اوقات فراغت، روز بسیار خاص و پر نشاطی را برای ورزشکاران رده های سنی ایجاد کرد که امیدواریم این جشنواره ها تداوم داشته باشد و خانواده ها از این شور فرزندانشان برای هدایت صحیح آن ها در مسیر زندگی استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح مقام های برتر پرداخت و افزود: تیم شقایق، قهرمان؛ تیم فدک، نائب قهرمان ؛ و تیم راشدی مقام سوم راکسب نمودند.

درپایان مسابقات باحضور تعدادی از مسئولین و مدیریت باشگاه خصوصی اوج درق به تیم های برتر جوایز ارزنده ورزشی اهدا نمودند.

ضمنا مسئول برگزاری مسابقات سرکارخانم فاطمه جعفری
داورهای مسابقه: کبری نیک اندیش -هاجرعرب و فاطمه حسن زاده بودند. /انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است