<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ برگزاری کلاس تفسیر و تدبر قرآن کریم در بیت الزهرا(س) درق

■نوشته شده در:1396/06/02

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری کلاس تفسیر و تدبر قرآن کریم در محل بیت الزهرا (س) شهر درق خبر داد .


به گزارش پایگاه خبری گرمه ، ابراهیم عباسپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار ما گفت : برگزاری کلاس تفسیر و تدبر قرآن کریم با همکاری کانون امیر المومنین (ع) ، بسیج و خانه قرآن نورالهداء روزهای شنبه هر هفته توسط فاطمه صادق زاده به فراگیری تفسیر و آموزش تجوید توسط صدیقه باقری می پردازد؛ که علاوه بر تفسیر وآموزش تجوید روز های یک شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه هرهفته نوآموزان به یادگیری روخوانی و روان خوانی قرآن به سبک روش استاد محسنی توسط راضیه علی پور می پردازند.

وی هدف از برگزاری این کلاس ها را نهادینه کردن فرهنگ و معارف قرآنی در جامعه دانست وافزود : طی بازدیدی که از این مرکز به عمل آمد از مریم مقصودی تنها حافظ کل قرآن کریم این مرکز جهت اخذ تسهیلات به بانک معرفی و اهداء قرآن کریم و بسته های فرهنگی را از دیگر حمایتهای این اداره به مرکز شد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه در ادامه بیان داشت : از فعالیتهای قرآنی این شهرستان جهت اخذ تسهیلات با ٢درصد سود ، اهدا بسته های فرهنگی و تجلیل از قاریان و حافظان  حمایت می کنیم ./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است