<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ پیام تبریک فرمانده ناحیه بسیج گرمه به مناسبت عید سعید قربان

■نوشته شده در:1396/06/10

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه، در پیامی عید سعید قربان را به مردم این شهرستان تبریک گفت.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گرمه، در آستانه عید سعید قربان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه، این عید را به مردم شهرستان گرمه تبریک گفت.

 متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" لبیک اللهم لبیک، لبیک لا شریک لک لبیک، انّ الحمدو النعمة لک والملک، لا شریک لک لبیک"

عید قربان یاد آور روز رهایی  از تعلقات غیر خدایی و قربانی کردن دلبستگی های دنیایی  ودل سپردن به رضایت محبوب است .عید قـربان پاک‏ترین عیدهاست، عید سرسپردگی و بندگی است، عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش و عید نزدیک شدن دل‏هایی است که به قرب الهی رسیده‏ اند. و چه زیبا خداوند حکمت خلقت انسان و آفرینش این جهان هستی را در "عید قـربان" و راه کمال و سعادت را در سایه سارعشق به ولایت قرارداد و چه زیباتر "غدیر"  را عصاره خلقت و چکیده تمام ادیان الهی، طنین خوش آهنگ ادامه راه انبیاء و ثمره نبوت و رسالت قرارداده است.

عید قربان، جشن رهیدگی از اسارت نفس، شکوفایی ایمان، یقین و عمل صالح و روز شادی مسلمانان و قبولی در جشن بندگی خدا و موسم حج، نشانه ای از پاکیزگی، رهایی و آزادگی و فرصتی ناب برای ایجاد تحول ابراهیمی در درون انسان و مجرای فیض و عنایت رحمانی به بندگان مؤمن، مسلم و مطیع است.

بسیجیان ما تا کنون با انجام کارهای فرهنگی ، سازندگی ، سیاسی و علمی این عید را برای خود معنی کرده اند اما کار هنوز تمام نشده و باید همچون گذشته و چه بسا بیشتر از آن تلاش کرد و این میسر نمی شود مگر با تفکر و بصیرت ولایت پذیری زیرا این پذیرش ولایت است که تسلیم شدن در برابر حق را به ما می آموزد .


اینجانب ضمن تبریک و تهنیت عید سعید قربان, یاد و خاطره شهدای منا ومسجدالحرام, به ویژه یاد و خاطره هم وطنان و هم استانی های عزیزمان در فاجعه منا را گرامی داشته, و از درگاه حضرت احدیت, برای آن عزیزان علو درجات را مسالت می نمایم. امید است در عرفه, با زدودن زنگار معصیت از قلب هایمان و در قربان, با قربانی کردن همه نفسانیت ومنیات وتعلقات دنیوی, سر تسلیم در مقابل عزم واراده الهی فرود آوریم و با اخلاص تمام, در کسب توفیقات الهی موفق ومؤید باشیم.

با امید به اینکه تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (ارواحنا فدا) هم‌نوا با منادیان حق در عید سعید قربان خشوع و بندگی را نصب العین خود سازیم و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری گام برداریم.

 

هادی نعیمی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه

/انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است