<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ پاسداشت هفته دفاع مقدس یک وظیفه ملی است/همکاری همه ادارات با سپاه برای بازسازی واقعه بزرگ غدیرخم

■نوشته شده در:1396/06/15

معاون فرماندار گرمه در جلسه مشترک بازسازی واقعه غدیر خم و هماهنگی هفته دفاع مقدس ضمن تاکید بر پاسداشت هفته دفاع ابراز داشت: با توجه به گستردگی مراسم بازسازی واقعه بزرگ غدیرخم، همه ادارات بایستی همکاری لازم را با مجموعه سپاه شهرستان داشته باشند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، اسماعیل مکرمی معاون فرماندار گرمه در این جلسه دوران 8 ساله دفاع مقدس را دوران مجاهدت، سرافرازی و ایستادگی ملت ایران دانست و افزود: اگر دشمنان جمهوری اسلامی ایران به این 8 سال نگاه کنند متوجه خواهند شد که این ملت هیچ‌گاه زیر بار ظلم نخواهد رفت.

وی پاسداشت هفته دفاع مقدس را وظیفه ای ملی دانست و ادامه داد دوران دفاع مقدس یادآور رشادت و دلاورمردی هایی بی بدیل و منحصر به فردی است كه در اوج معنویت مردم این دیار با اتكا به سلاح ایمان و توكل به خداوند با تمامی قدرت در مقابل توطئه های جهانی ایستادند و ذره ای از اعتقادات و ارزشهایشان عقب نشینی نكردند.

وی هدف از اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس را یادآوری و گرامیداشت رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان و شهدا عنوان کرد و افزود: هفته دفاع مقدس از 31 شهریورماه همزمان با سالروز شروع جنگ تحمیلی آغاز و تا 6 مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک عید سعید غدیر خم گفت: امسال شهرستان گرمه تنها شهرستانی است که این برنامه را اجرا خواهد کرد که با توجه به گستردگی این مراسم کلیه ادارات همکاری لازم را با ستاد داشته باشند.

سرگرد هادی نعیمی فرمانده ناحیه سپاه شهرستان گرمه در این برنامه به تشریح عملکرد و فعالیت های این ارگان در رابطه با بازسازی واقعه غدیر خم پرداخت و بیان داشت: تدارکات لازم از جمله پیش بینی مکان وتسطیح منطقه مورد نظر برای اجرای نمایش ، انتقال نخل از یکی ازشهرهای استان سمنان، قرار داد با احشام همچون 3 نفر شتر از شهرستان نیشابور، و تعداد 150 دست لباس برای بازیگران و یاریگران نمایش و موارد دیگر انجام شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال در سطح استان فقط در شهرستان گرمه این مراسم بزرگ و با شکوه برگزار می شود، مستلزم این است که تمامی ارگان ها و نهادهای شهرستانی و استانی بخصوص مردم ولایتمدار شهرستان گرمه در این چندروز باقیمانده تا روز عید غدیر به کمک مجموعه سپاه شهرستان بیایند تا با مشارکت و همکاری های مادی و معنوی همه افراد بتوانیم برنامه ای در خور شأن اهل بیت معصومین(ع) و همچنین مردم این منطقه به منصه ظهور برسانیم.

خاطر نشان می گردد برنامه بازسازی واقعه غدیر خم شنبه 18 شهریور ماه از ساعت 9 صبح در منطقه پارک فدک شهر گرمه اجرا خواهد شد./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است