<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ برگزاری مسابقه عکس عاشورایی در ایام سوگواری ماه محرم

■نوشته شده در:1396/06/17

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری مسابقه عکس عاشورایی در ایام سوگواری ماه محرم به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباسپور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه روز گذشته در نشست هم اندیشی اعضای انجمن عکاسی این شهرستان که با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر در مجتمع فرهنگی وهنری شهید صادقی گرمه برگزار شدگفت: این مسابقه با هدف استعدادیابی هنرمندان خلاق و اشاعه فرهنگ عاشورایی در جامعه دانست .

وی با اشاره به اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است، افزود: این مسابقه اقدامی در جهت ترویج فرهنگ محرم و عزاداری و شناسایی زیبایی و زوایای پنهان عزاداری عاشقان حضرت اباعبدالله (ع) است.

عباسپور افزود : این اداره در راستای ترویح و اشاعه فرهنگ عاشورایی و امر به معروف و نهی از منکر حمایت خود را در عرصه های فرهنگی و هنری اعلام می دارد و از کلیه هنرمندانی که در ایام محرم و صفر با خلق آثار در بر پا داشتن بیرق حسینی فعالیت نمایند حمایت می شوند .

در ادامه این نشست عکاسان و اعضای این انجمن به ارائه نظرات و دغدغه های خود پرداخته  که برگزار شدن مسابقه عکاسی در شهرستان  گرمه و ارائه آثار تا ١٥محرم به اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی گرمه از مهمترین مصوبات جلسه بود./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است