<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ معرفی رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان گرمه

■نوشته شده در:1396/06/20

آیین تکریم رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمه برگزار و رئیس جدید معرفی شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار گرمه در آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان در سخنانی با تبریک ولادت امام هادی(ع)ضمن تقدیر و تشکر از خدمات آقای سیامکی رئیس سابق منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان و با آرزوی موفقیت برای آقای امامی رئیس جدید, حفاظت از عرصه های منابع طبیعی را بزرگترین هدیه برای نسل های آینده دانست و بر حفظ و حراست از منابع طبیعی تأکید کرد.

وی حفظ، احیاء و توسعه منابع طبیعی و فعالیت های آبخیزداری را از وظایف ذاتی اداره منابع طبیعی برشمرد و اظهار داشت: منابع طبیعی بخشی از ثروت ملی است و مدیران این بخش باید با جدیت به این حوزه توجه داشته باشند.

وی بر ضرورت افزایش آموزش و فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی در راستای حفاظت از منابع طبیعی تأکید و نهادینه سازی فرهنگ حفاظت از عرصه های طبیعی را ضروری دانست.

فرماندار گرمه ضمن بر شمردن اهمیت جایگاه منابع طبیعی اظهار داشت همه ارگانها و سازمانها باید در حفظ اراضی ملی کوشا باشند.
محمدزاده اجرای پروژه طرح ترسیب کربن در این شهرستان را با همکاری سازمان ملل یکی از طرح های مهم عنوان کرد و از مدیریت جدید شهرستان خواست تا توجه ویژه ای به این طرح داشته باشند.
همچنین در این مراسم مدیر کل منابع طبیعی و ابخیزداری خراسان شمالی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم  با بیان اینکه بی دقتی انسانها در بهره برداری نا متناسب از محیط زیست  و منابع طبیعی  موجب تغییر ات اقلیمی شده است  گفت : تغییرات اب وهوا ،خشکسا لیها  و کمبود اب که موجب از بین رفتن بعضی از گونه های جنگلی و جانوری شده است  همه اینها در واقع ناشی از عدم توجه  انسا نها به منابع طبیعی و محیط زیست است.

وی رویکرد دولت تدبیر و امید را در حوزه منابع طبیعی مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت یازدهم اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفت و توجه ویژه ای به توسعه روستایی شده است.در پایان از خدمات آقای مصطفی سیامکی تقدیر و آقای حسن امامی فرد به عنوان سرپرست این اداره معرفی گردید./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است