<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ جلسه شورای شهر گرمه با اصحاب فرهنگ و هنر+تصویر

■نوشته شده در:1396/06/21

دومین جلسه شورای اسلامی شهر گرمه با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از منتخبین اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، عباس یعقوبی رییس شورای اسلامی شهر گرمه در این جلسه با تقدیر از فعالیت های اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گفت: شورای شهر و شهرداری گرمه آماده است بستری را فراهم کند تا اصحاب هنر در فعالیت های مختلف با نگاه متفاوت و هنرمندانه برای ساختن شهری زیبا و آباد مشارکت کنند.

وی با تأیید نقش غیر قابل انکار فرهنگ عامه در جامعه، لازمه تمام اقدامات فرهنگ را مفهوم سازی دانست و افزود: اگر ما طی این جلسات بتوانیم چند مفهوم را تعریف کنیم و به عنوان الگو به جامعه تزریق کنیم، موفق هستیم. 

رئیس اداره ارشاد گرمه نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت فضاهای فرهنگی در شهر گرمه گفت: خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات بسیار مثبتی برای زمینه سازی توسعه و رشد فرهنگی جامعه صورت گرفته است، و برای ارتقای فرهنگ و هنر باید مهندسی فرهنگی و اجتماعی بکنیم در غیر اینصورت راه به جایی نخواهیم برد.

وی هنر را زمینه ساز ماندگاری افکار و ایده ها عنوان کرد و افزود: آرمان های مقدس انقلاب، ارزش های دفاع مقدس و باورهای دینی با بهره گیری از هنر هنرمندان و قلم نویسندگان ماندگار شده است.

در ادامه این جلسه، نمایندگان اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه دغدغه ها و مشکلات خود را با اعضای شورای شهر مطرح کردند.

/انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است