<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ آمادگی لازم تمامی دستگاههای خدمات رسان و اورژانس برای روزهای آخر تابستان

■نوشته شده در:1396/06/22

فرماندار گرمه در جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گفت: دستگاه های خدمات رسان و اورژانسی می بایست در چند روز باقیمانده از تابستان آمادگی لازم را داشته باشند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار گرمه در جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر به صورت دائم در طول سال فعال بوده و بر جریان سفرها نظارت داشته و برنامه ریزی لازم در جهت ساماندهی و ایجاد امکانات و خدمات برای رفاه حال مسافران و گردشگران را دارد اما به دلیل حجم بالای مسافرتها در دهه آخر شهریور می بایست توجه بیشتری به آن شود و دستگاه های عضو برنامه ریزی لازم را جهت سفری خوب برای هموطنان داشته باشند.

محمدزاده با اشاره به تاکید دین و بزرگان دین اسلام به مسافرت اظهار داشت : سفر یکی از بحث هایی است که در فرهنگ ما ایرانی ها نهادینه شده است ودر دین ما نیز توصیه های زیادی به مسافرت وسیر وسیاحت شده است ودر واقع سفر برای جوامع امروز یک ضرورت والزام است و رشد وتعالی انسان به نوعی معلول سفر کردن است .

 وی افزود: تمام دستگاه‌ها توان و امکانات خود را برای عرضه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران به‌کار بگیرند.

فرماندار گرمه در ادامه با اشاره به ضرورت آمادگی مقابله با حوادث احتمالی افزود: دستگاه های خدمات رسان و اورژانسی در چند روز باقیمانده از تابستان از جمله آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال ‌احمر آمادگی لازم برای خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان را داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ نمایند.

در پایان مقرر شد نسبت به ساماندهی خودروهای دوراهی دشت اقدام تا مشکلی در ارائه خدمات توسط دستگاه های امدادی نباشد./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است