<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ تلاش بیشتر دستگاهها در جهت رشد و توسعه شهرستان

■نوشته شده در:1396/06/22

فرماندار گرمه در کمیته برنامه ریزی شهرستان بیان داشت: دستگاههای اجرایی می بایست تلاش خود را در جهت رشد و توسعه شهرستان گرمه بیشتر کنند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار گرمه در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان در سخنانی با اشاره به اهداف برگزاری کمیته برنامه ریزی گفت: به منظور برنامه ریزی مطلوب و نظارت جامع بر اقدامات و پروژه های عمرانی شهرستان دستگاه های عضو این کمیته بایستی تلاش بیشتری نموده تا بتوانیم در جهت رشد و توسعه شهرستان گام های اساسی برداریم.

وی افزود: با توجه به تمدید پایان سال مالی از تیر ماه به شهریور ماه اعضای کمیته تلاش بیشتری کرده تا بتوانند اعتبارات باقیمانده را در این فرصت جذب نمایند.

فرماندار ضمن تاکید بر داشتن ارتباط مدیران با دستگاه های استانی خود از اعضا خواستند تا نسبت به عملکرد ریز پروژه ها اعم از میزان اعتبار,پیشرفت فیزیکی,مشکلات موجود و کلیه مسائل آن اطلاعات لازم را داشته باشند تا در صورت نیاز به این کمیته ارائه نمایند.

وی همچنین از دستگاه هایی که از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری پروژه داشته و نیازمند اعتبارات می باشند خواست تا در اسرع وقت گزارش ریز پروژه ها را به فرمانداری ارائه نموده تا به استان اعلام  تا در جلسه ای که با حضور نماینده مقام معظم رهبری برگزار می گردد بتوانیم اعتبار درخواست کنیم.

همچنین در این جلسه کیوان دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان گرمه در سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی با اشاره به ابلاغ برنامه ششم توسعه از دستگاه های شهرستان خواست تا برنامه ها،فرصتها،ظرفیت ها و کمبودهای حوزه کاری خود را به این سازمان اعلام تا بر اساس شاخص های برنامه بتوانیم برنامه ریزی کنیم.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد دستگاه های اجرایی پیشنهادات خود در خصوص سند توسعه شهرستان را به فرمانداری اعلام نمایند./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است