<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ سیاست آمریکا در قبال ایران اختلاف افکنی بین مسئولین است/مسئولین باید بدانند مدیون خون شهدا هستند

■نوشته شده در:1396/07/21

امام جمعه گرمه جدایی از ولایت را محکوم به شکست دانست و گفت: آمریکا و هم پیمانانش درصدد هستند بین مردم و مسئولان نظام، اختلاف و جدایی بیندازند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم تاتاری امام جمعه شهرستان گرمه گفت: یکی از کارهای مهم آنها [دشمن] این است که با روش‌های موذیانه و موریانه‌وار، بین ما اختلاف بیندازند؛ این جزو کارهای رایج این‌هاست، این کار را از قدیم انجام می‌دادند.

وی افزود: البته متبحر و کارشناس کامل این کار، انگلیسی‌های خبیث‌اند؛ آنها در زمینه ایجاد اختلاف، از همه کارشناس‌ترند؛ آمریکایی‌ها پیش آنها شاگردی می‌کنند، از آنها یاد می‌گیرند! ایجاد اختلاف از راه‌های نفوذ، مثل موش‌های دزد، مثل موریانه، وارد شدن و نفوذ کردن؛ اینها جزو کارهای متعارف آنهاست.

خطیب جمعه گرمه بیان داشت: هر کس در این نظام مقدس اسلامی، مسئولیت دارد با ید بداند مدیون خون شهدا، جانبازان و مردم  است و انتظار می رود تمام مسئولین در راستای برآوردن نیاز های مردم و جامعه تلاش مضاعف کنند.

وی، با اشاره به روایت امام حسین (علیه السلام) در باب خدمت رسانی به مردم گفت: خدمتگذاری مسئولین به مردم، نعمتی است که از طرف خداوند به مسئولین عطا شده و می طلبد در همین راستا مسئولین در نیکی و خدمت کردن به مردم با همدیگر، بیش از پیش همکاری کنند که خدمتگذاری به مردم از صفات مومنین و محسنین است.

وی گفت: باید بدانیم دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی از هیچ ترفندی دریغ نمی کند، گاهی با تهدید، گاهی با لبخند زدن و گاهی با مذاکره، در همه این احوال هدف دشمن تسلط بر نظام اسلامی است./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است