<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ نخستین رکن جامعه سلامت روح و جسم می‌باشد

■نوشته شده در:1396/07/24

فرماندار گرمه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گرمه گفت: از آنجایی ‌که نخستین رکن جامعه سلامت روح و جسم می‌باشد، جهت تضمین آن‌، همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم.


به گزارش پایگاه خبری گرمه علی محمدزاده فرماندار گرمه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان در سخنانی  با اشاره به اهمیت توجه به مسائل بهداشتی و رعایت بهداشت در سلامت افراد جامعه گفت: رسالت و وظیفه کارگروه سلامت و امنیت غذایی و مباحثی که در این کارگروه مطرح، بررسی، پیگیری و اجرایی می گردد؛ نقش بسیار مهم، تأثیر گذار و حائز اهمیتی در سلامت و امنیت غذایی شهروندان برعهده دارد. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در مباحث آموزش رعایت نکات بهداشتی و خودمراقبتی در حوزه سلامت و امنیت غذایی تمام اعضای کارگروه بایستی در راستای سلامت و بهداشت فردی، اجتماعی با تعامل و همکاری و با اطلاع رسانی دقیق مسائل بهداشتی در سطح جامعه تلاش نمایند.

وی وظیفه سیاست‌گذاری و صیانت از سلامت مردم را از وظایف این کارگروه برشمرد و افزود: از آنجایی ‌که نخستین رکن جامعه سلامت روح و جسم می‌باشد، جهت تضمین آن‌ ؛ همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار مؤثر و سودمند خواهد بود.

گفتنی است ساماندهی مطلوب مسائل زیست محیطی و بهداشتی موجود و دستیابی به حداقل استاندارد ها و معیارهای های ملاک عمل توسعه پایدار شهری توسط دستگاه های اجرایی شهرستان با هماهنگی و در چهارچوب تصمیمات اتخاذ شده از جمله مصوبات این جلسه بود./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است