<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ شرایط سفر شیعیان پاکستانی به مشهد تسهیل شود

■نوشته شده در:1396/07/27

مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: سالانه تعداد زیادی از زائران پاکستانی به زیارت امام هشتم (ع) مشرف می شوند که شرایط سفر آنها به مشهد باید تسهیل شود.


شرایط سفر شیعیان پاکستانی به مشهد تسهیل شود,

به گزارش خبرنگارمهر، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی چهارشنبه شب در دیدار با رئیس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان اظهار کرد: سیاست اقتصادی جمهوری اسلامی ایران تجارت با همسایگان را در اولویت قرار دادع است و  مشهد که سالانه افتخار میزبانی خیل عظیمی از زائران پاکستانی را دارد باید در جهت تسهیل تشرف این زائران زیر ساخت‌های سفر در حوزه هوایی و زمینی بیش از پیش فراهم شود.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: روابط دوستی عمیقی میان ملت پاکستان و انقلاب اسلامی وجود دارد و همان محبتی که مردم پاکستان دیروز به امام خمینی(ره) داشتند، امروز نسبت به مقام معظم رهبری دارند.

رئیسی بیان کرد: ستادی متشکل از آستان قدس، استانداری، وزارت خارجه و چند نهاد دیگر برای خدمت رسانی شایسته به زائران پاکستانی مشهد تشکیل شده و خوب است ستادی نیز برای تسهیل شرایط زیارت برای این زائران در پاکستان تشکیل شود.

وی تصریح کرد: آستان قدس به دنبال ایجاد روابط پایدار علمی و فرهنگی با پاکستان است و برای دستیابی به این مهم، بخش بین الملل آستان قدس تلاش‌ها و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است