<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ برگزاری جلسات نقد و بررسی شعر در گرمه

■نوشته شده در:1396/08/24

جلسات نقد و بررسی شعر در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی شهرستان گرمه برگزار می شود.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خلق آثار جدید ادبی در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان مورد نقد و بررسی قرارگرفت.

ابراهیم عباس پور ادامه داد: با توجه به احیاء و انتخاب مسئول جدید انجمن ادبی این شهرستان نخستین نشست ادبی با نقد و بررسی خلق آثار جدید شاعران آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه اعضاء این انجمن اکثراً دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد ادبیات می باشند و شاعران این شهرستان از شعرای توانمند به شمار می آیند با احیاء انجمن ادبی و برگزاری جلسات منظم می تواند در ارتقاء ادبیات و به ویژه نیروهای مستعد و جوان علاقمند به شعر و شاعرای نقش بسیار مؤثری در جامعه می تواند ایفا نماید.

وی افزود: یکی از فعالیت های این انجمن سرودن شعرهای مناسبتی برای ایام ملی و مذهبی است و همچنین این عزیزان که از شاعران برجسته شهرستان گرمه هستند در مناسبت های مختلف شرکت می کنند.

عباس پور در ادامه بیان داشت : انجمن ادبی شهرستان گرمه روز های سه شنبه هر ٢هفته یکبار رأس ساعت ١٦:٣٠ در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی با مسئولیت جدید انجمن توسط برادر حسین احمدی برگزار می شود. از علاقمندان به شعر و شاعری دعوت به عمل می آید با حضور گرم خود روشنی بخش محفل ادبی  باشند.

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است