<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ تاکید فرماندار گرمه بر لزوم همکاری مجموعه شوراها با متقاضیان سرمایه گزاری در شهرستان

■نوشته شده در:1396/09/08

فرماندار گرمه در حاشیه بازدید از طرح های در دست اجرای شهرداری درق در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر گفت: مجموعه شورا لازم است با متقاضیان سرمایه گزاری در شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار شهرستان گرمه در این جلسه، شورای اسلامی را حلقه ارتباط بین مردم و مسئولین عنوان کرد و گفت: خوشبختانه تعامل خوبی بین شوراها و مسئولین شهرستان می باشد که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

وی اولویت شهرستان را بحث ایجاد اشتغال پایدار دانست از مجموعه شوراها خواست تا در این راه با متقاضیان سرمایه گذاری همراهی و همکاری داشته باشند.

فرماندار گرمه بیان داشت:  باید در برخورد با سرمایه گذاران به دور از دیدگاه های سرمایه گریزانه از سوی مسئولان شهری، تامین منافع سرمایه گذاران و شهروندان مورد توجه قرار گیرد و در این زمینه هیچ دستگاهی حق ندارد منافع و مطالبات مردم را به مخاطره بیندازد.

وی اضافه کرد: برقراری تعامل با سایر دستگاه های اجرایی، تشکیل اتاق فکر جهت بهره مندی از افکار مختلف نخبگان و نیز همدلی و هم‌افزایی اعضای شورا از مهمترین عوامل کارکرد صحیح شورای اسلامی شهر و روستا می باشد./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است