<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ همه انبیاء الهی دعوت به وحدت میکردند/اسرائیل با چند سطل آب از صحنه روزگار محو میشود

■نوشته شده در:1396/09/17

امام جمعه گرمه در خطبه های نماز جمعه 17 آذر با اشاره به لزوم حفظ وحدت مسلمانان ابراز داشت: همه انبیاء الهی مردم را به حفظ وحدت دعوت میکردند و هدف اصلی آنها نیز چنگ زدن به ریسمان ولایت و جلوگیری از تفرقه بود.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، حجت الاسلام و المسلمین صادق محمودیان امام جمعه موقت گرمه  با اشاره به سیره امام خمینی (ره) عنوان کرد: سیره امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی (ص) است و در این راه باید وحدت ملی را حفظ کرد.

وی افزود: داشتن وحدت بر پایه ایمان و توحید یکی از توصیه های اکید امام (ره) بود که هیچ گاه شکی در آن وجود نداشته است و همواره باید این موضوع را یادآوری تا راه امام را گم نکنیم.

حجت الاسلام محمودیان، ولایت فقیه را یک نعمت بزرگ برای میهن اسلامی دانست و افزود: امروز تمامی آشوب ها،ناامنی ها و خونریزی هایی که در کشورهای منطقه به وجود می آیند،به دلیل فقدان نعمت ولایت فقیه در آنها است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) بهترین تعبیر را پیرامون این رژیم اشغالگر داشته اند، گفت: حضرت امام (ره) این رژیم منحوس را به غده سرطانی منطقه تشبیه کردند و فرمودند اگر ملت های اسلامی هرکدام یک سطل آب بریزند اسرائیل از صحنه روزگار محو می شود./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است