<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ ۱۱ نمایشگاه کتاب استانی سرجمع ۲۰ میلیارد تومان فروختند

■نوشته شده در:1396/09/20

در 11 نمایشگاه استانی کتاب در 4ماه گذشته مبلغ 19 میلیارد و 520 میلیون تومان کتاب توسط بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ها خریداری گردیده است.


11 نمایشگاه کتاب استانی سرجمع 20 میلیارد تومان فروختند,

به گزارش خبرگزاری فارس، در چهار ماه گذشته 11 نمایشگاه استانی کتاب توسط موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران برگزار شده است که مبلغ 19 میلیارد و 520 میلیون تومان کتاب توسط بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ها خریداری گردیده است.

اولین نمایشگاه استانی کتاب درسال جاری، نوزدهم شهریور، در استان البرز برپا شد.استان‌های آذربایجان غربی، لرستان، خراسان جنوبی، چهارمحال و بختیاری، گلستان، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، کرمانشاه، اردبیل و فارس دیگر استان‌هایی هستند که در این مدت میزبان ناشران منتخب از سراسر کشور شدند.

نمایشگاه کتاب استان آذربایجان شرقی تا کنون رکورد‌دار فروش ، در جمع استان‌های دیگر است. در این نمایشگاه، 6 میلیارد و 200میلیون تومان کتاب از سوی بازدیدکنندگان خریداری شد. نمایشگاه کتاب استان فارس با فروشی بالغ بر 4 میلیارد و 580 میلیون تومان پراستقبال ترین نمایشگاه بعد از استان آذربایجان شرقی است.

نمایشگاه‌های استان گلستان و چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه  هر کدام با فروش 1 میلیارد و 650 میلیون تومان و 1میلیارد و 450 میلیون تومان و ا میلیارد و 328 میلیون تومان کتاب در جایگاه های بعدی این آمار قرار دارند.

با توجه به برگزاری بیش از 10 نمایشگاه دیگر تا پایان سال، پیش‌بینی می‌شود آمار فروش نمایشگاه‌های استانی کتاب امسال به مرز 50 میلیار تومان برسد که اتفاقی بی‌سابقه است.

انتهای پیام/و

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است