<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ ‍ بازدید سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان گرمه از مرکز ایتام امام علی(ع)

■نوشته شده در:1396/11/14

سرپرست فرمانداری گرمه به همراه جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در سومین روز از دهه مبارک فجر از مرکز ایتام امام علی (ع) شهر گرمه بازدید نمودند.به گزارش پایگاه خبری گرمه، اسماعیل مکرمی سرپرست فرمانداری شهرستان گرمه در این دیدار با تبریک چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن قدردانی از تلاش‌های هیئت امنا و مسئولان این مرکز و تأکید بر حمایت مادی و معنوی مسئولین شهرستان از این‌گونه مراکز گفت: با توجه به اینکه مرکز ایتام گرمه باری از مسائل اجتماع را به دوش می‌کشد و از افراد بی‌سرپرست نگهداری می‌کند باید از مشارکت بخش خصوصی و خیرینی که در این حوزه حضور جدی و فعالی دارند بهره جست و نسبت به ترغیب حضور آنان در این کار خدا‌پسندانه برنامه‌ریزی کرد.

وی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما رسیدگی به امور ایتام و رفع نیازهای آنان دارای اهمیت ویژه‌ای بوده افزود: این مسئله آن‌قدر دارای اهمیت است که بزرگان دین ما تاکید ویژه ای به این موضوع داشته اند.

وی خاطرنشان کرد: حضور در جمع صمیمی این کودکان و مشاهده خدماتی که توسط خیرین به آنان ارائه می‌شود، باعث ایجاد انگیزه خدمت‌رسانی بیشتر به مردم خواهد شد.

وی هدف از این دیدار را دیدار با ایتام و آگاهی از مشکلات و کمک در رفع نیازها و نارسایی‌های آنان دانست.‏

سرپرست فرمانداری در پایان ضمن قول پیگیری مسائل و مشکلات این مرکز مبلغی کمک نقدی را به عنوان هدیه به این مرکز اهدا نمودند./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است