<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ انتقاد رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمه از تعلل مسئولین استانی در معرفی فرماندار

■نوشته شده در:1396/11/23

رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمه از تعلل مسئولین استانی در معرفی فرماندار این شهرستان انتقاد کرد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، محمد مهدی عباسی رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمه در ششمین جلسه شورا در سخنانی ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) با اشاره حضور گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن پیام این حضور را پایبندی مردم به این نظام و انقلاب توصیف کرد و گفت: مسئولین بایستی به معنای واقعی خادم این مردم باشند و این خدمت را به اثبات برسانند.

 وی افزود: نظام هر وقت که به این مردم نیاز داشته با جان دل به میدان آمده و از هویت آن دفاع کرده اند اما متاسفانه مسئولین آن طور که شایسته این مردم باشد رفتار نمی کنند.

وی شوراهای اسلامی را حلقه اتصال مردم و مسئولین عنوان کرد و گفت: شوراها همیشه در میان مردم بوده و مسائل و مشکلات آنان را به عینه می بینند و با انتقال این مسائل و مشکلات به مسئولین در صدد رفع آن می باشند.

عباسی با بیان اینکه نزدیک به 3 ماه از معرفی سرپرست فرمانداری برای این شهرستان می گذرد ولی می بینیم که هنوز فرماندار معرفی نشده و تمامی بخش ها و مجموعه ها در بلاتکلیفی به سر برده و این مانع توسعه و پیشرفت این شهرستان که از محرومیت نیز رنج می برد می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمه در بخش دیگری از سخنان خود به مکاتبات و پیگیری های متعدد برای ملاقات با مسئولین استانی اشاره نمود و گفت: متاسفانه با وجود چندین مکاتبه و پیگیری این امر محقق نشده است.ایشان یکی دیگر از مشکلات موجود در این شهرستان را عدم استقرار تعدادی از ادارات عنوان کرد و ضمن تقدیر و تشکر از سرپرست فرمانداری برای پیگیری این کار ,از مدیران استانی خواست تا هر چه زودتر جهت رفاه حال شهروندان و رفع مشکلات موجود در این حوزه ها نسبت به اسقرار ادارات باقیمانده اقدام نمایند./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است