<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ آنفلوآنزای پرندگان را جدی بگیرید/ مشاهده ۳ لاشه مبتلابه آنفلوانزای فوق حاد در تهران

■نوشته شده در:1396/11/26

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران با اعلام خبر مشاهده ۳ لاشه مبتلابه آنفلوانزای فوق حاد در شهر تهران گفت: مردم باید آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان را جدی بگیرند و با دیدن موارد مشکوک دستگاه مرتبط را در جریان قرار دهند.


آنفلوآنزای پرندگان را جدی بگیرید/ مشاهده ۳ لاشه مبتلابه آنفلوانزای فوق حاد در تهران,

محمدحسین بازگیر رئیس اداره محیط زیست شهر تهران در گفت و گو با خبرنگر گروه جامعه خبرگزاری فارس،‌ از مشاهده تلفات ۳ پرنده وحشی (کاکایی) بر اثر ابتلا به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حوالی دریاچه خلیج‌فارس شهر تهران خبر داد.

وی با تائید اینکه مرگ این پرندگان از طریق ابتلا به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بوده است از مردم خواست از نزدیکی و دست زدن به پرندگان خودداری کنند.

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران بابیان اینکه مشاهده این پرندگان تلف‌شده دو هفته پیش در جریان گشت و پایش های محیط‌بانان تهران در اطراف دریاچه شهدای خلیج‌فارس بوده است گفت: با ارسال لاشه این پرندگان به سازمان دامپزشکی و سازمان محیط زیست مرگ براثر ابتلای آنفلوانزای فوق حاد تائید شد.

وی با تأکید بر اینکه متولی اعلام تلفات سازمان دامپزشکی است، خاطرنشان کرد: مردم باید آنفولانزای فوق حاد پرندگان را جدی بگیرند و با دیدن موارد مشکوک دستگاه مرتبط را در جریان قرار دهند.

به گفته بازگیر سازمان دامپزشکی و محیط زیست موارد مشکوک را پیگیری می‌کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است