<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ ریشه برخی آسیب های اجتماعی بنیان خانواده است

■نوشته شده در:1396/12/08

سرپرست فرماتداری گرمه در جلسه هیئت اندیشه ورز شهرستان گفت: ریشه برخی آسیب های اجتماعی بنیان خانواده است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه اسماعیل مکرمی سرپرست فرمانداری در جلسه هیئت اندیشه ورز این شهرستان ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) وهفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر اظهار داشتند :هدف از تشکیل این هیات شناسایی و جلب مشارکت فکری صاحب نظران شهرستان در حوزه اجتماعی و فرهنگی و تحلیل و تبیین وضعیت آسیب های اجتماعی می باشد تا بدینوسیله ایده ای برای جلسات تخصصی در حوزه آسیب ها باشد.

وی با اشاره به طرح مسائل و معضلات اجتماعی موجود در شهرستان افزوند: ریشه برخی آسیب های  اجتماعی تزلزل بنیان خانواده بوده و استحکام آن راهکار اصلی دفع همه آسیب های اجتماعی می باشد.

مکرمی  به جایگاه آموزش در این خصوص اشاره کردندو گفتند موضوع آموزش و ارتقاء سطح آگاهی خانواده ها نسبت به آسیب های اجتماعی باید به عنوان یکی از نیازهای ضروری خانواده ها فرهنگ سازی شود. وی ضمن تاکید بر تحکیم بنیان خانواده به عنوان کوچکترین  و  در عین حال مهمترین نهاد اجتماعی بر نقش پر رنگ زنان در جامعه اشاره و افزودند امروزه زنان در جامعه اسلامی همواره و هم دوش مردان تلاش می کنند تا به شکوفایی برسند و در مسیر فرهنگ سازی نقش مثبت و به سزایی داشته باشند.

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است