<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شهرستان گرمه

■نوشته شده در:1396/12/10

فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای با 50 فقره کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد.


به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، سرهنگ محمد حدادیان فرمانده انتظمی شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار پلیس در اعلام جزئیات این خبر گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم با راه اندازی یک قرعه کشی خانگی اقدام به کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان کرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی  قرار گرفت. 

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی محل اختفای فرد مورد نظر را شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند، افزود: متهم برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال یافت و در بازجویی های به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم با ترفند راه اندازی قرعه کشی خانگی از 50 نفر از شهروندان مبلغ 610 میلیون ریال را کلاهبرداری کرده بود، خاطر نشان کرد: وی هدف از این اقدام را مشکلات مالی عنوان کرد. 

فرمانده انتظامی شهرستان گرمه با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد، تاکید کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که آرامش و آسایش شهروندان را مختل می کند به طور ویژه برخورد کرده و از شهروندان عزیز  تقاضا می شود  در برخورد با این افراد مراتب را در اسرع وقت از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است